ETS 2 DLC'leri alınır mı?

Bu DLC'leri aldım yorumlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim harita DLC'leri dışında önerdiğiniz bir DLC'i var mıdır acaba :)

30.png

Hocam konu dışı ama iskandinavya DLC'sinden sonra ne önerirsiniz?
Bende şu an Iberia hariç tüm harita var. Ona göre cevap vereyim.

Ben Italia'yı beğendim. Yani İskandinavya sonrasında ilk tercihim bu olurdu. Hali hazırda İtalya'nın sadece Lombardiya bölgesi ve 4 şehri mevcut. Sicilya ve Sardinya adası da dahil olmak üzere İtalya'nın geri kalanını açıyor ve o bölgeler hoşuma gitti.

Daha sonra Going East alınabilir. Aslında bu doğuyu genişleten DLC içeriği çok da ahım şahım değil ama ileride Road to Black Sea almak isteyenler için şart. Ayrıca Beyond the Baltic Sea için de çok işe yarar. Yoksa Baltık ülkelerine ulaşmak epey zor olabilir. Polonya üzerinden kara yolu ulaşımını açacaktır.

En son çıkan ve Portekiz ile İspanya'yı katan Iberia DLC'si için de sanırım önce Viva la France alınmalı. Bu DLC Korsika adası ile birlikte Fransa'nın geri kalanını açıyor. Ben İberya'ya Fransa üzerinden geçmek dışında başka bir yol (deniz de dahil) göremedim. O sebeple sıralamalara dikkat edilmeli.
Special Transport DLC'si sadece offline modda çalışıyor.
Konu sahibi sadece online odaklı olduğuna dair bir şey belirtmediği için kendi kullandıklarımın hepsini değerlendirdim. Zaten ilk önce haritaya odaklanmasını salık verdim.

Son düzenleme:
Bu DLC'leri aldım yorumlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim harita DLC'leri dışında önerdiğiniz bir DLC'i var mıdır acaba :)

Eki Görüntüle 1159966
Modifiye DLC'leri alınabilir Might Griffin gibi. Scania, DAF, Volvo, Mercedes gibi markalara özel modifiye seçenekleri ekliyor. Scania ve DAF olanları diğerlerinden çok beğenmiştim.

Geri
Yukarı