ETS 2 DLC'leri almaya değer mi?

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, ETS 2'nin tüm harita DLC'leri şu anda indirimlerle beraber bu fiyata geliyor:
Adsız.png

Sizce bu fiyata tüm harita eklentilerini almak mantıklı mı? Truckers MP oynuyorum, ProMods girmek için tüm harita genişletmelerini satın almak gerekiyor fakat 220TL'ye değer mi emin olamadım.

220 TL falan hikaye bunlar. Bir şey etmiyor eskisi gibi. TruckersMP oynuyorsanız alınmalı. Kirkenes maden yolu falan güzel gidiyor. Agalar varsa tabii.

Merhaba, ETS 2'nin tüm harita DLC'leri şu anda indirimlerle beraber bu fiyata geliyor:
Sizce bu fiyata tüm harita eklentilerini almak mantıklı mı? Truckers MP oynuyorum, ProMods girmek için tüm harita genişletmelerini satın almak gerekiyor fakat 220TL'ye değer mi emin olamadım.

Bence değmez ama MP oynuyorsan bazen oyun içi Türkiye'ye gidelim konvoy yapalım diyenler oluyor öyle olunca da DLC yoksa bende yok dediğin zaman eziklik hissediyorsun genelde hep indirimler olunca alırsın diyorlar. Bende de yok DLC'ler mesela bazen Türkiye'ye gidelim ya da şu şehre gidelim diyorlar bende onlar yok DLC almadım dediğim zaman olmuyor.

220 TL falan hikaye bunlar. Bir şey etmiyor eskisi gibi. TruckersMP oynuyorsanız alınmalı. Kirkenes maden yolu falan güzel gidiyor. Agalar varsa tabii.
Ben alırsam arkadaşım da alacak. Dediğin şey doğru maalesef 200TL ile dışarıdan güzel bir öğün anca yenilebiliyor artık pek bir değeri kalmadı fakat sormak istedim yine de.

Eskiden haritaları almayı düşünüyordum. Zam gelince korsan indirip tam haritada geziyorum. Orijinali de arkadaşlarımla gireceksem kullanıyorum.

Sürekli oynuyorsanız ve keyif alıyorsanız değer.

Geri
Yukarı