ETS 2 Donma Sorunu

x-ray

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Euro Truck Smulator 2 oynuyorum. 9-12 fps'ye kadar düşüyor. Ayarları en düşük hale getirsem yine aynı en fazla 20 fps oluyor ama yine düşüyor. Sistemim GTA 5'i kaldırıyor. Bu oyunun sorunu sizce nedir? Oyun lisanslı. Steam üzerinden satın altım.
Oyunu kaldırıp tekrar kurdum düzelmedi, yakın zamanda format attım sorunum hala devam ediyor, sizce sorunum neyden kaynaklanıyor?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminiz ve sistem özellikleriniz nedir? Ekran kartı sürücü sürümü nedir? Sisteminizin GTA 5'i kaldırması bir şey ifade etmiyor.

Sorun ekran kartındanda kaynaklanıyor olabilir. Sürücülerini güncellemeyi dene ve oyunu kaldırıp yeniden yükle ayrıca oyunu x86 modunda çalıştırmayıda dene. Yine kasarsa oyun sürümünde hata olabilir. Farklı bir kaynaktan tekrar indirip yüklemeyide deneyebilirsin

Windows güncellemelerini ve oyunun güncellemelerini yaptın mı? Ekran kartınızın sürümünü de güncellemenizi öneririm.

Windows 10 kullanıyorum ve güncel, ekran kartı sürücüsünü direk Nvidia'nın sitesinden en son sürümü indirip kurdum o da güncel. Oyun zaten Steam üzerinden otomatik güncelleniyor.

Sorun ekran kartındanda kaynaklanıyor olabilir. Sürücülerini güncellemeyi dene ve oyunu kaldırıp yeniden yükle ayrıca oyunu x86 modunda çalıştırmayıda dene. Yine kasarsa oyun sürümünde hata olabilir. Farklı bir kaynaktan tekrar indirip yüklemeyide deneyebilirsin

Oyunu Steam üzerinden satın aldım farklı bir kaynaktan indiremem, oyunu kaldırıp kurdum düzelmedi ayrıca yakın zamanda format attım yine düzelmedi. uyunu x64 ve x86 olarak çalıştırdım sonuç yine aynı. Daha önce Windows 8.1 kuruluydu onda da aynı sorun vardı. Son olarak oyun profilimi silip sıfırdan başladım oyuna yine olmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı