ETS 2 en çok para kazandıran dorse hangisi?

gkhnn2

Decapat
Ben kendim çift dorse kullanıyorum ve tıbbi aşı taşıyorum. En çok para kazandırdığını düşündüğünüz dorse önerilerinizi alabilir miyim?

En kısa mesafede 10 dorse taşısan daha kazançlı olur mesela 2 km yol sürüyorsun 2000 TL alıyorsun bunu çok defa yaparsan daha kazançlı olur herhangi bir yük ile (benim fikrim bu yönde uzun yol yerine kısa yol daha çok para)

En kısa mesafede 10 dorse taşısan daha kazançlı olur mesela 2 km yol sürüyorsun 2000 TL alıyorsun bunu çok defa yaparsan daha kazançlı olur herhangi bir yük ile (benim fikrim bu yönde uzun yol yerine kısa yol daha çok para)
Mesafe başına kazanca göre yol yapıyorum ama diğer dorseleri denemediğim için onları öğrenmek istemiştim umarım ona da bir cevap çıkar.

Ağır yükler en çok para kazandıran yüklerdir. Yani Low Loader dorsesi sana para kazandırabilir bu dorseyi modifiye etmekte fayda var daha ağır (iyi para kazandıran) yükler alabilirsin 2. olarak çift dorsede sana iyi para kazandıracaktır.

Ağır yükler en çok para kazandıran yüklerdir. Yani Low Loader dorsesi sana para kazandırabilir bu dorseyi modifiye etmekte fayda var daha ağır (iyi para kazandıran) yükler alabilirsin 2. olarak çift dorsede sana iyi para kazandıracaktır.
Elimde frigofirik çift dorse var zaten ama sürekli tıbbi aşı vs. taşımaktansa başka bir şeyler denemek istedim. Low Loader daha mı iyi olur acaba?

Ağır yük benim için her zaman eğlencelidir 😁😁 herkesin zevki başka.

Sence ben yük olarak, genel, kuru mamüller dorsesi mi? İş makinesi ve inşaat malzemeleri dorsesi mi? Yoksa dökme yük ve malzemeleri dorsesi mi almalıyım?
Ağır yük benim için her zaman eğlencelidir 😁😁 herkesin zevki başka

sence ben yük olarak, genel kuru mamüller dorsesi mi-iş makinesi ve inşaat malzemeleri dorsesi mi yoksa dökme yük ve malzemeler dorsesini mi almalıyım???
bu üçünden hangisini alim????

Yeni konular

Geri
Yukarı