ETS 2 FPS düşmesi

662022

Picopat
Kek günü
RAM
16 GB
Ekran kartı
3060 laptop
İşlemci
5800H
Beyefendiler Artık yardım edin oyun oynanmaz hale geldi 70-80 FPS almama rağmen sık bir şekilde drop yiyorum. Anlamadığım ise sadece bu oyunda bu sorun mevcut. 80 FPS alırken en ufak harekette FPS 50'ye kadar düşüyor. Eskiden böyle bir sorun yoktu şu anda çok arttı. Ne yapsam halen aynı. Sıcaklıklar gayet iyi sorun ondan olamaz

Bu arada otomatik kaydetme mesela 5 dakikada bir ise bunun süresini değiştirebilir miyiz? @MuKonqi Bu arada iyi geceler.
Google arama motorunda "ets2 change autosave" diye arattım sonrasında ise ilgili denebilecek bir şeyler çıktı ama kendim bilmiyorum.
Hocam dediğinizi yaptım fakat bu sefer ekran kartı kullanımıyla birlikte FPS düştü @3amali3la3pol4ali123 @MuKonqi

Artık son çare oyunu silip geri indireceğim.
Hocam ben de bir şey yapın demedim, ne yaptınız?

Hocam size bir şey demiyorum sadece DirectX 11 ve OpenGL (onlari siz demistiniz ondan) ile başlattım ondan sonra daha da kafayı yedi yanlış anlasildiysa pardon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde ATS var mı? Varsa onda durum nasıl?
Bir de hocam oyunu sıfırdan yüklemektense yeni profil açıp deneyin yine olmazsa Belgeler'deki Euro Truck Simulator 2 klasörünü silin. Not: O klasörü silince profiliniz, tüm ayarlarınız silenecektir.

Sizde ATS var mı? Varsa onda durum nasıl?
Bir de hocam oyunu sıfırdan yüklemektense yeni profil açıp deneyin yine olmazsa Belgeler'deki Euro Truck Simulator 2 klasörünü silin. Not: O klasörü silince profiliniz, tüm ayarlarınız silenecektir.

ATS yok hocam zaten inmesine az kaldı inşallah duzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
ATS yok hocam zaten inmesine az kaldı inşallah duzelir.
İnşAllah hocam, gerçekten çok garip bir durum.
Yine olmazsa dediğim gibi yeni profil açıp deneyin yine olmazsa Belgeler'deki o klasörü kesin silin hocam.

Hocam çok teşekkür ederim sayenizde sonunda oldu kaç kere sildim oldu çok teşekkür ederim.
Önemli değil, çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim hocam. Tahminimce o klasörü silmek ya da yeni profil çözmüştür.

@MuKonqi ya hocam bu oyun yine sapitmaya başladı kaç kere dosya sildim yine aynı oluyo 100 FPS alırken bir anda ekran kartı kullanımı yüzde 60 düşüp geri cikiyo FPS de 65 dusuyo dropda baya hissediliyor başka çözümün varmıdır acaba

Geri
Yukarı