ETS 2 FPS düşmesi

662022

Picopat
Kek günü
RAM
16 GB
Ekran kartı
3060 laptop
İşlemci
5800H
Beyefendiler Artık yardım edin oyun oynanmaz hale geldi 70-80 FPS almama rağmen sık bir şekilde drop yiyorum. Anlamadığım ise sadece bu oyunda bu sorun mevcut. 80 FPS alırken en ufak harekette FPS 50'ye kadar düşüyor. Eskiden böyle bir sorun yoktu şu anda çok arttı. Ne yapsam halen aynı. Sıcaklıklar gayet iyi sorun ondan olamaz

@MuKonqi ya hocam bu oyun yine sapitmaya başladı kaç kere dosya sildim yine aynı oluyo 100 FPS alırken bir anda ekran kartı kullanımı yüzde 60 düşüp geri cikiyo FPS de 65 dusuyo dropda baya hissediliyor başka çözümün varmıdır acaba
Ben de oluyor fakat hiç o kadar belirgin olmuyor. Sıfır, modsuz profilde de durum aynı mı? Farklıysa o zaman profil sıkıntısı vardır hocam.

Hocam yeni profil açtım modsuz (sadece DLC'ler var ) fakat halen drop sorunu devam ediyor.
Hocam çözümlerim azalıyor fakat yeni profilin de ötesinde direk Belgeler'deki Euro Truck Simulator 2 klasörünü silip de deneyince halen devam ediyorsa sıkıntı belki bilgisayarla ilgili olabilir.

Hocam çözümlerim azalıyor fakat yeni profilin de ötesinde direk Belgeler'deki Euro Truck Simulator 2 klasörünü silip de deneyince halen devam ediyorsa sıkıntı belki bilgisayarla ilgili olabilir.

Hocam diğer oyunlarda olsa PC'de sorun var derdim ama sadece bu oyunda drop oluyor.
Ayrıca belgeleri sildigimde ilk 5dk drop yok sonra yine başlıyor.

Ekran kartı driver günceldi galiba Intel'in de sürücülerini günceller misin? Bir de GeForce Experience'tan oyunu optimize edip denemiş miydin?

Sürücüler güncel hocam GeForce'dan optimizede ettim.

1 aydır bekliyorum kimse yardım etmedi artık yardım edebilir misiniz?

Ayrıca artık büyük bir drop yediğimde ekran kartı watti ile GPU kullanımıda bayağı düşüyor. 80-90 fps alırken yüzde 99 FPS 60-70 arası 70 FPS alırken 55-60 arası bununla ilgili olabilirmi

Son düzenleme:
Hocam diğer oyunlarda olsa PC'de sorun var derdim ama sadece bu oyunda drop oluyor.
Ayrıca belgeleri sildigimde ilk 5dk drop yok sonra yine başlıyor.

Sürücüler güncel hocam GeForce'dan optimizede ettim.

1 aydır bekliyorum kimse yardım etmedi artık yardım edebilir misiniz?

Ayrıca artık büyük bir drop yediğimde ekran kartı watti ile GPU kullanımıda bayağı düşüyor. 80-90 fps alırken yüzde 99 FPS 60-70 arası 70 FPS alırken 55-60 arası bununla ilgili olabilirmi
Olabilir benim işlemcide aynı durum oluyordu bi aralar. Bence format deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı