ETS 2 fren sırasında araç dengesini kaybediyor

Dermandede

Hectopat
Merhaba, uzun zamandır ETS 2 oynarım. Fakat son zamanlarda 120 ile giderken frene hafif hafifte bassam çekici sağa sola atıyor kendisini. Örnek vermek gerekirse otobanda 120 ile sol şeritte giderken bir tane araç önüme atlıyor haliyle frene asılınca çekici sağa sola kendisini yönlendiriyor ve geri toparlaması çok zor oluyor muhtemelen bir yere çarpınca durabiliyorum. Ekte oynanış ayarlarını paylaşıyorum frenleme şiddetini düşürdüğüm zamanda aynı şekilde devam ediyor. Eskiden böyle değildi acaba son güncellemelerden sonra mı oluştu? Bir de frene bastığım zaman fren sesi duyuluyor önceden böyle bir şeyde yoktu. Not: Oyunu Xbox 9.nesil gamepad ile oynuyorum.

ets.jpg

Dosya Ekleri

• ets 2.jpg
    ets 2.jpg
    239,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Fren sesi duyuluyor önceden böyle bir şeyde yoktu.

Evet bu yeni güncellemeyle eklendi. Bence güzel bir güncelleme frenleme şiddetini kontrollü bir şekilde ayarlarsanız hiçbir sorun olmuyor. Frene asılırsanız gerçekteki gibi kayıyor. Bu arada bende de aynı gamepad var fakat hiç ETS'de denemedim zevkli oluyor mu gamepad ile?

Hocam frenleme şiddeti %150 olursa o şekilde yatması normal tırın. Frenleme şiddetini yüzde 75-100 aralığına çekin.

Teşekkürler önerinizi dikkate alacağım.

1.48 ile abs tcs güncellemesi geldi. Artık tırlar kayabiliyor. Sizde freni köklerseniz bir anda tırın kayması normal.

Önceden olmuyordu sebebini merak ettiğim için bir konu açma gereği duydum.

Evet bu yeni güncellemeyle eklendi. Bence güzel bir güncelleme frenleme şiddetini kontrollü bir şekilde ayarlarsanız hiçbir sorun olmuyor. Frene asılırsanız gerçekteki gibi kayıyor. Bu arada bende de aynı gamepad var fakat hiç ETS'de denemedim zevkli oluyor mu gamepad ile?

Çok zevkli hocam tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı