Çözüldü ETS 2 fren yapınca tır içe göçüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus Laptop 16 - E0028NT AMD Ryzen 5 5600H 25GB RAM 1TB SSD 4GB GeForce RTX 3050 Ti 16.1 inç FHD 144Hz Windows 11
Ekteki görsel gibi fren yapınca içe doğru bakıyor tırda.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-04 000625.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-04 000625.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 73
Çözüm
Kamera ayarlarından bir ayarı kapatman gerek, ne dediğinizi anladım adamın kafası neredeyse direksiyona çarpacak gibi oluyor ayarlardan oynanışa gel oradan ise kamera ayarlarını kurcala(hangi ayar olduğunu hatırlamıyorum ama dinamik kamera vs. olabilir)
Ben ne dediğinizi anlamadım. Fren yaparken ağırlık transferinden dolayı araç öne yığılır, kamera da öne doğru yığılır. Çoğu araba kullanılabilen oyunda bu dinamik vardır ve normaldir bu. Başka bir şey ise daha detaylı açıklayın.

Artı -1 Eksi
Kamera ayarlarından bir ayarı kapatman gerek, ne dediğinizi anladım adamın kafası neredeyse direksiyona çarpacak gibi oluyor ayarlardan oynanışa gel oradan ise kamera ayarlarını kurcala(hangi ayar olduğunu hatırlamıyorum ama dinamik kamera vs. olabilir)

Çözüm
hmm kontrl edeyim

Oldu teşekkürler hepinize.

Yeni konular

Geri
Yukarı