ETS 2 gamepad ile oynanır mı?

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GameSir t4W Gamepad'im var; bu gamepad ile ETS 2 oynamak zevk verir mi? Sizce bununla mı oynamalıyım yoksa mouse+klavye ile mi oynamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam neredeyse bütün şekillerde oynadım. İster Mouse olsun ister klavye olsun ister direksiyon olsun. Gamepad ile de oynadım gayet iyi ama mükemmel bir komfor beklemeyin. Direksiyon hissini pek vermiyor. Ama klavyeden daha iyidir diye düşünüyorum. Çünkü klavyede fren çok sıkıntı çıkarıyor. Aniden fren yapmamaya çok uğraşmanız gerekiyor.

Evet, zevk verir.
PlayStation 2 konsolu ile oynuyorum gaz ve dönüşün verdiği detaylar klavyeden daha fazla etki verdiği için daha zevkli.

En güzeli direksiyon seti bir de vites falan efsane olur.

Ben Driving Force Pro kullanıyorum fakat klavye ile gamepad arasında fark olacağını sanmam.

Direksiyon setim olsa bu konuyu açmazdım zaten.

4 yıldır ETS 2 oynuyorum, 1200 saatim var. 4 yıldır fare ile oynuyorum elin alıştığı zaman gayet rahat oluyor. Bu gidişle pek direksiyon seti alınacak gibi değil, ehliyet almak ile aynı para olmuş setler.

Oynanır çok da güzel olur.
Denedim gamepadden sonra klavye kullanamıyorum.

Hocam neredeyse bütün şekillerde oynadım. İster mouse olsun ister klavye olsun ister direksiyon olsun. Gamepad ile de oynadım gayet iyi ama mükemmel bir komfor beklemeyin. Direksiyon hissini pek vermiyor. Ama klavyeden daha iyidir diye düşünüyorum. Çünkü klavyede fren çok sıkıntı çıkarıyor. Aniden fren yapmamaya çok uğraşmanız gerekiyor.

Evet, zevk verir.
PlayStation 2 konsolu ile oynuyorum gaz ve dönüşün verdiği detaylar klavyeden daha fazla etki verdiği için daha zevkli.

Tamam o zaman gamepad ile ben denerim, baktım olmuyor; mouse ile direksiyon, klavye ile de gaz, fren vs. kullanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı