Çözüldü ETS 2 "geçerli grafik cihazı bulunamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SmileToLifeee

Hectopat
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar. Forumda bütün konulara baktım ama çözümünü bulamadım. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Ayrıca ekran kartımı güncelledim ve OpenGL indirdim yine düzelmedi.

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-10_195350268.png
    resim_2023-10-10_195350268.png
    16,7 KB · Görüntüleme: 34
Çözüm
Merhaba,
Masaüstünüze sağ tıklayıp, görüntü ayarlarına tıklayın. Ardından önerilen çözünürlüğünüzün bir altındaki seçeneği işaretleyin. Akabinde sorunun çözülüp çözülmediğini bizlere aktarabilirsiniz.

Denedim olmadı.

Ayrıca bu aralar PUBG'ye de giremiyorum acaba bu sorunu çözersem PUBG'ye de girebilir miyim ki?

Aynı sorunla karşılaşanlar için söyleyeyim. Önceki Windows güncellemesine döndüm ve sorun çözüldü. Driver güncellemeden önce yapmanızı tavsiye ederim.
Merhaba,
Masaüstünüze sağ tıklayıp, Görüntü Ayarlarına tıklayın. Ardından önerilen çözünürlüğünüzün bir altındaki seçeneği işaretleyin. Akabinde sorunun çözülüp çözülmediğini bizlere aktarabilirsiniz.

Merhaba,
Masaüstünüze sağ tıklayıp, görüntü ayarlarına tıklayın. Ardından önerilen çözünürlüğünüzün bir altındaki seçeneği işaretleyin. Akabinde sorunun çözülüp çözülmediğini bizlere aktarabilirsiniz.

Denedim olmadı.

Ayrıca bu aralar PUBG'ye de giremiyorum acaba bu sorunu çözersem PUBG'ye de girebilir miyim ki?

Aynı sorunla karşılaşanlar için söyleyeyim. Önceki Windows güncellemesine döndüm ve sorun çözüldü. Driver güncellemeden önce yapmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı