Çözüldü ETS 2 gerçekçi yakıt simülasyonu nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Sorum başlıktaki gibidir. Ne olduğunu merak ediyorum.

Çözüm
Depodaki yakıt litre olarak tırın ortalama tüketim bazında düşüyor, yani tırı nasıl kullanırsanız tüketiminiz o şekilde oluyor. Eğer kapatırsanız ister yavaş gidin ister hızlı gidin Kilometre bazında düşüyor depo.
Hız limitinin bir ayarı yok öyle. Kaldırdığın zaman istersen 140-150 ile git farketmiyor. Ama gerçekçilik istiyorsan 120'ye kadar basabilirsin. Sana kalmış.
Tamamdır o zaman ben kapatayım hız limitini yollarda hız limitine göre giderim.

Rampa çıkarken mazotu sömürüyor.
Hocam oyunun tüm dlcli versiyonunu oynuyorum ama daha çok rampa falan görmedim daha sadece TR içinde burgasa falan gidip geliyorum.Diğer şehirlerden daha arazi gibi yollar rampalar falan varmıdır?

Galiba şirket tırlarında 85 sınırı var, izlediğim bi Youtube'ırdan görmüştüm. Ama farklı da olabilir tabi, emin değilim.
Yukardaki mesaja verebileceğiniz bir cevap varmı acaba?

Hocam oyunun tüm dlcli versiyonunu oynuyorum ama daha çok rampa falan görmedim daha sadece TR içinde burgasa falan gidip geliyorum.Diğer şehirlerden daha arazi gibi yollar rampalar falan varmıdır?
1.44 güncellemesiyle Avusturya yolları çok güzel oldu, dağlık yollar da var. İskandinavya DLC yolları da güzel.

Geri
Yukarı