ETS 2 grafik ayarları nasıl olmalı?

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
İnternette FPS arttırmak için ayarlar var. Fakat orta derece bir sistem için grafik ayarı tavsiyesi yok. Sistemim aşağıdaki gibidir. Olabildiğince görüntü iyileştirmesi yapmak istiyorum ama 60 FPS'e sabitleyemedim bir türlü. Ölçeklendirme ve grafik ayarları için tavsiye verebilecek var mı? Sistemim;

Ryzen 5 3500 X.
16 GB 3000MHz RAM.
RX 560 STRIX 4G.

İnternette FPS arttırmak için ayarlar var. Fakat orta derece bir sistem için grafik ayarı tavsiyesi yok. Sistemim aşağıdaki gibidir. Olabildiğince görüntü iyileştirmesi yapmak istiyorum ama 60 FPS'e sabitleyemedim bir türlü. Ölçeklendirme ve grafik ayarları için tavsiye verebilecek var mı? Sistemim;

Ryzen 5 3500 X.
16 GB 3000MHz RAM.
RX 560 STRIX 4G.
Ölçeklemeye benzer bir ayar vardı, %50, %70,%100 diye çıkıyordu. Onu %125 yada %150 yapın. Ayna çözünürlüğünü orta yada düşük yapın. Ayna görüntü mesafesini de.

Ölçek 100, doku kalitesi yüksek, geriye kalan her şey düşükte kalsın. Devre dışı olmasın, diğer efektleri açın. Özellikle HDR.

Böylesi kafi. Doku kalitesi dışında çöp zaten.
Monitörümde HDR olmamasına reğmen HDR çok etki ediyor. Mükemmel grafiklere sahip oluyor oyun HDR açınca, bence de HDR açmalısınız.

Monitörümde HDR olmamasına reğmen HDR çok etki ediyor. Mükemmel grafiklere sahip oluyor oyun HDR açınca, bence de HDR açmalısınız.
Sanırım bu HDR farklı. Oyunda hatta direkt aydınlatmayı açıyor bile diyebilirim. Kapalı olunca korku oyunu oynuyormuş gibi oluyorsunuz. Kesinlikle açılmalı.

Ayarlarım aşağıdaki gibi ama hep bir kasma söz konusu. Ekran kartım yetersiz kalıyor farkındayım ama stabil bir ayar bulmak istiyorum. Bu ayarlarda 55-60 arası ama anlık droplar oluyor ve kalite hoşuma gitmiyor, çok kırılma var. 1080p
Sistemin iyi. Ayarlar full de iken kaç FPS alıyorsun?
Bu arada hocam o işlemciye o ekran kartı hiç yakışmamış. İşlemciden kısıp keşke ekran kartını yükseltseydiniz.
Sistemi yeni upgrade ettim ekran kartı bir dahaki sefere alınacak, farkındayım.

Dosya Ekleri

• 20201217160014_1.jpg
    20201217160014_1.jpg
    177,3 KB · Görüntüleme: 593

Yeni konular

Geri
Yukarı