ETS 2 hangi DLC'ler alınmalı?

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İndirimlerde ETS 2 satın aldım ve direksiyon setim olmamasına rağmen oyun çok ilgimi çekti. Bu yüzden birkaç DLC satın almak istiyorum. Steam cüzdanımda 25,13 TL var. Scandinavia paketi çok övüldüğü için onu kesin almayı düşünüyorum. Ayrıca İtalya ve Fransa arasında kaldım. Onlarında 10,50 TL olduğunu düşünürsek 5,90 kalıyor. Bu parayla harita paketi alamayacağımdan dolayı kabin aksesuarları, ağır kargo tarzı DLC'lerle değerlendirmek istiyorum bu parayı.

Türkiye'nin olduğu bir DLC paketi vardı sanırım ismi road to Black sea istersen onu al.

Onun için going east paketide gerekiyor ayrıca çok iyi olmadığını duymuştum.

Yani indirimleri kovala hepsini ucuza alabilirsin ama bence öncellikle haritaları al.

Şu an indirimde zaten hocam. Kalan paramla alabileceğim en iyilerini almaya çalışıyorum. Bir sonraki indirimde de kalan şeyleri alacağım zaten.

Kalan paranla Scania Tuning Pack ya da Volvo Pack alabilirsin, kullandığın tıra kalmış ya da High Power olması lazım öyle bir dorse packi vardi.

Kalan paranla scania tuning pack ya da Volvo pack alabilirsin, kullandığın tıra kalmış ya da High Power olması lazım öyle bir dorse packi vardi.

Modifiye pakedine şu an ihtiyacım yok fakat High Power, heavy cargo veya Special transport bunlardan birini almayı düşünüyorum.

Daha da farklı bir hava olsun isterseniz, Special transport alın. Kalan parayla da wheel tuning pack öneririm.

Special transport 3 kargo DLC'si arasında pek iyi değilmiş sanırım öyle okudum. O yüzden heavy cargo pack alacağım sanırım.

Geri
Yukarı