Çözüldü ETS 2 hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EG3TECHNO

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sorunumu çok arattım ama bir sonuç bulamadım. İlk öncelikle oyunu 64 Bit olarak açıyorum. Sonra profile girdikten sonra oyun tam yüklenip açılacak iken oyun donup 3-5 saniye sonra kapanıyor (32 Bit'te de aynı durum). Açılmış konulara baktım ama bir türlü çözüme varamadım.

Çözüm
Denemekten zarar gelmez deneyelim.

Hocam biraz geç oldu ama 1.35'te sorunsuz açıldı.
Uyumluluk modunu Windows 7 olarak ayarla ve tam ekran iyleştirmelerini devre dışı bırak.

Oyunu 1.44 sürümüne geri çekip deneyeceğim.
Uyumluluk modunu Windows 7 olarak ayarla ve tam ekran iyleştirmelerini devre dışı bırak.

Maalesef ki olmadı. Artık laptoptan oynayacağım yapacak bir şey yok.
İlk öncelikle hatanın ekran kartıyla ilgili olduğunu söyleyerek başlıyorum. Olay görüntüleyici kullanarak kartımın DirectX 11 desteklemediğini öğrendim. ETS 2 DirectX 11 istiyormuş. Ama ekran kartım bayağı eski olduğu için DirectX 10 açabiliyormuş. Bu yüzden 1.35 çalıştırırken DirectX 9'u kullanarak açmış. Konuda bana yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürlerimi iletiyor, herkese iyi günler diliyorum.
Denemekten zarar gelmez deneyelim.

Hocam biraz geç oldu ama 1.35'te sorunsuz açıldı.

Oyunu 1.44 sürümüne geri çekip deneyeceğim.

Maalesef ki olmadı. Artık laptoptan oynayacağım yapacak bir şey yok.
İlk öncelikle hatanın ekran kartıyla ilgili olduğunu söyleyerek başlıyorum. Olay görüntüleyici kullanarak kartımın DirectX 11 desteklemediğini öğrendim. ETS 2 DirectX 11 istiyormuş. Ama ekran kartım bayağı eski olduğu için DirectX 10 açabiliyormuş. Bu yüzden 1.35 çalıştırırken DirectX 9'u kullanarak açmış. Konuda bana yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürlerimi iletiyor, herkese iyi günler diliyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı