ETS 2 Iberia daha fazla indirime girer mi?

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, Steam kur güncellemesinden sonra ETS 2 de nasibini aldı biliyorsunuz. Şuan da indirimde ve tüm harita genişleme DLC'leri ile birlikte almak istiyorum. Harita DLC'leri hep %70 indirimde ama İberia %30 indirim ile 90 küsür TL'ye denk geliyor. Sizce verilir mi bu para? Black Friday indirimlerinde veya yılbaşı indirimlerinde daha fazla indirime girer mi sizce?

Biraz daha süre geçince o da %70'lik indirime girebilir ama burada senin isteğin önemli. Oynamak istiyorsan ve alıp oynadığın sürece verdiğin paranın çok da bir önemi yok çünkü verdiğin paranın hakkını almış olursun bi şekilde oynayıp eğlenerek.

Tahminimce yeni DLC çıkana kadar girmez daha fazla.Tabi bu benim tahminim farklısı da olabilir ama şu ana kadar görmedim.Bende bütün harita DLC'leri var.Zam gelmeden almıştım.O zaman da sanırsam 40TL civarlarında idi,verilir mi diye düşünmüştüm.Şimdi fiyatlar uçmuş gitmiş.

Açıkçası yaklaşık 1 aydır GTA 5 indirimi bekliyorum. ETS 2 görünce aklım biraz kaydı bir bakayım dedim tüm harita DLC'leri ile birlikte almaya kalkınca 320 TL gibi bir fiyat çıkıyor ortaya şaka gibi. Şuan da Black Friday indirimlerini beklemeye karar verdim. GTA 5 yüksek ihtimalle indirime girer zaten önce onu bir alayım ondan sonra ETS 2'yi tekrardan bir düşüneceğim. Eski Steam hesabım VAC banlı olduğu için bir arkadaşıma satmıştım hesabımı ve yeni Steam hesabı açtım yavaş yavaş oyun kütüphanemi toparlamaya çalışıyorum fakat Steam hesabımı satmamın Steam kur güncellemesi ile denk gelmesi bozdu biraz beni :D

Yeni konular

Geri
Yukarı