ETS 2 "içerik değişikliği algılandı navigasyon verisi güncelleniyor" hatası

Schweppess

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ProMods 2.64 sürümü geldi biliyorsunuz mxtrucker in yapmış olduğu harita kombosunu yaptım ama oyun yükleme kısmında oyundan atıyordu ben de ProMods 2.63 durumunu yükledim oyun açıldı ama oyuna her girdiğimde içerik değişikliği tespit edildi navigasyon verisi güncelleniyor diyor. Bana sürekli yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler ayrıyeten oyunu sildim tekrar yükledim yeni bir tane save dosyası oluşturdum ama hiçbir değişiklik olmadı oyunu her girdiğimde içerik değişikliği tespit edildi navigasyon verisi güncelleniyor hatası alıyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim bana yardımcı olun ayrıca ProMods 2.64 ile harita kombosu yapıp oyuna girebilen varsa bana yapmış olduğu harita kombosunu sıralamasını nasıl yaptığını bana yazarsa sevinirim.

Not: Haritaları tekrardan yükledim sorun yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;
Bu çoğu Euro Truck Simulator 2 kullanıcısı tarafından yaşanan, ancak yanlış nitelendirilen bir durumdur. "içerik değişikliği tespit edildi, navigasyon verisi güncelleniyor" ibaresi, sizi uzun bir süre bekletir ve bu bir hata değildir. Yeni bir harita modu kurmuş olduğunuz için uzun bir süre bunu kurmaya çalışır. Tekrardan oyunu açıp, bir süre daha o yazıyı bekleyebilirsiniz. Ortalam 5 dakika içerisinde açılır ancak bu süre 10 dakikaya kadar sürebilir. Size tavsiyem şudur ki: 15 dakika bekleyin ve tekrardan olmazsa geri dönüş sağlayın.
Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı