ETS 2 için gamepad önerisi

iGodBridger

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. ETS 2 oynamak için gamepad alacaktım. Fiyat fark etmez ama çok da pahalı olmasın. Bilginiz var ise yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 200₺'ye Xbox 360 kontrolcüsü almıştım geçen sene. Ama bütçeniz daha yüksekse daha kaliteli şeyler alın.

Sol D-pad tuşları çok oynak onun dışında çok iyi, bir de titreşim yok.
Fiyatına değer mi peki? Bana biraz fazla gibi geliyor fakat daha ucuza da sadece replika veya kötü ürünler gördüğüm için en mantıklısı o gibi duruyor. Kullanan birini bulmuşken görüşlerinizi alayım dedim :D

Fiyatına değer mi peki? Bana biraz fazla gibi geliyor fakat daha ucuza da sadece replika veya kötü ürünler gördüğüm için en mantıklısı o gibi duruyor. Kullanan birini bulmuşken görüşlerinizi alayım dedim :D
Bozulursa tekrar aynısını alırım. Dandik mal alıp yılda 300 vermektense, bir kola tek 600 verip 6 yıl kullanmak daha mantıklı. Ben aldığımda 70 liraydı bu arada.

Dostum bence ETS 2 için gamepad kullanmamalısın, klavye mouse ikilisi güzel.

Direksiyon seti alacaktım fiyatlar uçmuş klavye mouse için kullandığın tuş atamaları falan var mı?

Sol D-pad tuşları çok oynak onun dışında çok iyi, bir de titreşim yok.

ETS 2 için sence titreşime gerek var mıdır ve klavyeden daha mı zevkli sence.

Logitech F310 6 yıldır kullanıyorum yoğun olarak.

DualShock 4 hakkında bir bilgin var mı sence iyi bir şey mi?

Son düzenleme:
Direksiyon seti alacaktım fiyatlar uçmuş klavye mouse için kullandığın tuş atamaları falan var mı?

ETS 2 için sence titreşime gerek var mıdır ve klavyeden daha mı zevkli sence.

DualShock 4 hakkında bir bilgin var mı sence iyi bir şey mi?
Pc de nasıl uyumluluk sağlıyor bilmiyorum ara yazılım gerektirebilir, steam sorun çıkarmaz diye biliyorum.
Dark souls, elden ring, ETS, forza 5 oynarım daha çok, kısacası fps oyunları hariç her oyunu f310 ile oynadım. Dediğim gibi D-pad tarafı sinir bozucu dark souls da kılıç ve iksir değiştirirken çok sinirimi bozuyor. Fh5'i manuel+debriyajlı oynuyorum çok keyifli oluyor. 3. Yılda kasasındaki yumuşak boya dokusu gitmeye başladı bende kazıyıp spray boyayla f710'a benzettim biraz, daha önce de kırmızı ve altın mat yapmıştım.

Dosya Ekleri

• DSC_0018.JPG
    DSC_0018.JPG
    138,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Geri
Yukarı