ETS 2 için kontak nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan cLaww
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Merhaba, ETS 2 ve diğer simülasyon oyunlarım için 3 aşamalı kontak yapmak istiyorum, kontağı nasıl ve neyle yaparım? (nereden alabileceğim konusunda) önerilerinize açığım sanırım kodlama kısmı Arduino'yla yapılıyormuş, onu da ufaktan bir anlatabilirseniz sevinirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
;
Alman gereken parçalar açıklama kısmında link halinde paylaşılmış.
Umarım işine yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
;
Alman gereken parçalar açıklama kısmında link halinde paylaşılmış.
Umarım işine yarar.

Teşekkürler, sipariş verdim zaten bir başkası tarafından yapılıyor şu an :)) hilmi şahine, emre bozkurta, nazım zeki uysala button box vs. yapan bir Instagram sayfasına sipariş verdim.

Merhaba , sipariş verdiğiniz sayfanın linkini özelden paylaşabilir misiniz?

Merhaba, sipariş verdiğiniz sayfanın linkini özelden paylaşabilir misiniz?

Instagram "simcustomtr" sayfasından yaptırabilirsiniz :). Şey deyin ama "Instagram'da ayd.yass isimli kullanıcı sizden kontak almış ona yaptığınızın aynısından yaptırmak istiyorum."

Bahsettiğiniz kontak ürünün görseli var mıdır?

Dosya Ekleri

• 20221107_133924.jpg
    20221107_133924.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 51
  • 20221107_134007.jpg
    20221107_134007.jpg
    147,8 KB · Görüntüleme: 63
  • 20221107_134025.jpg
    20221107_134025.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 51
Çok güzel olmuş hocam güzel günlerde kullanın, bu kontak DFGT ile uyumlu çalışır mı acaba yoksa yeni model direksiyon seti mi almalıyım?

Çok güzel olmuş hocam güzel günlerde kullanın, bu kontak DFGT ile uyumlu çalışır mı acaba yoksa yeni model direksiyon seti mi almalıyım?

Direksiyona bağlanacak bir durum yok, USB tak çalıştır 🥰. Her direksiyonda kullananilirsiniz. Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.

Direksiyona bağlanacak bir durum yok, USB tak çalıştır 🥰. Her direksiyonda kullananilirsiniz. Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.
Yalnız ets ats gibi oyunlar oyunun controls dosyalarında bir satıra "!" Eklemesi yapılması gerekiyor. Ve kontak size geldiği zaman üzerindeki gamepad kartına 2 kablo lehimlenmesi gerekiyor. Yapan kişi daha önce metal kontağa hiç yapmadığından 2 kablo eksik lehimlemiş onlark da ben kendim ekledim :) eğer alırsanız, konuyu hortlatabilirsiniz size nasıl yapıcağınız konusunda yardımcı olurum çok basit zaten. Ama oyun içinde efsane oluyor 😍

Yardımınız için çok teşekkür ederim hocam sayfa ile iletişime geçip duruma göre sizinle tekrar irtibata geçeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı