ETS 2 için Logitech Driving Force GT Alınır mı?

Hocam uygun fiyata G25 buldum temiz gibi duruyor. Deneyim alacağım sizce almalı mıyım?

Ben G25'i test etmedim, fakat tabii ki G27 alırken G25 ile arasındaki farkları araştırdım. Sayılan birkaç fark vardı fakat burada en önemlisi vites hissiyatının neredeyse olmamasıydı. G27'de vites geçirirken vitesin geçtiğini bariz hissediyorsunuz. Söylenenlere göre G25'te vites geçtiğinde neredeyse hiçbir hissiyat yok. Bir diğer fark G25'in direksiyon simidinin G27'ye göre daha ince olması. Şu an olsa ben yine kendimi kasar G27 alırdım fakat eğer Driving Force GT alacak bütçem varsa ve uygun fiyatlı bir G25 bulmuşsam G25'i tercih ederdim. Simulasyon (ETS, Bus Simulator NFS Shift gibi) oyunlarını manuel vites oynamak çok daha zevkli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben G25'i test etmedim, fakat tabii ki G27 alırken G25 ile arasındaki farkları araştırdım. Sayılan birkaç fark vardı fakat burada en önemlisi vites hissiyatının neredeyse olmamasıydı. G27'de vites geçirirken vitesin geçtiğini bariz hissediyorsunuz. Söylenenlere göre G25'te vites geçtiğinde neredeyse hiçbir hissiyat yok. Bir diğer fark G25'in direksiyon simidinin G27'ye göre daha ince olması. Şu an olsa ben yine kendimi kasar G27 alırdım fakat eğer Driving Force GT alacak bütçem varsa ve uygun fiyatlı bir G25 bulmuşsam G25'i tercih ederdim. Simulasyon (ETS, Bus Simulator NFS Shift gibi) oyunlarını manuel vites oynamak çok daha zevkli.

Bilgiler için teşekkür ederim hocam. Ben de baktım. G27 800 - 900 TL civarında geziyor. G25 ise 550 - 650 TL arasında geziyor. Ben 450 TL'ye buldum. Arkadaşla konuştum herhangi bir sorunu yokmuş Cumartesi günü gidip deneyeceğim. Kullanmayı ve kurmayı bilmiyorum zaten o gösterecek bana. Arada neredeyse 350 - 400TL var o yüzden almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı