ETS 2 için Teknobiyotik A2.5 alınır mı?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Arkadaşlar, öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. Benim şu anda PlayStation 4 Slim cihazım var, şu an onu satılığa çıkardım.
2900-3000 TL gibi bir fiyata satıp Teknobiyotik A2.5 sistem almayı düşünüyorum. Bu sistem nasıldır, tavsiye eder misiniz? Bilgisayarlardan çok anlayan biri değilimdir, ne düşünüyorsunuz?

Teknobiyotik A2.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, RX560 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik

Sistem bu. PS4'ü sattıktan sonra üstüne 1300/1400TL gibi bir para ekleyip alacağım, maksimum bütçem 4.5K/5K arasında. Ne kadar ucuz olsa o kadar iyi. Oynadığım 2-3 tane oyun var, bunlar harici oyun oynayan veya madencilik yapan biri değilim. ETS 2'de bu bilgisayar ile kaç FPS alırım, memnun kalır mıyım? En önemlisi benim için o. Örneğin günde 2 saat bilgisayar oynuyorsam 1.5 saati ETS 2'dir. ETS 2'ye bağımlıyım gibi bir şeyim. ETS 2'de bu PC beni mutlu eder mi? Şu an 9. sınıfım, 10. sınıftan sonra oyun oynama sıklığım doğal olarak azalacak yani bu PC beni 2-3 sene idare etse kafiidir. Bu bilgisayarda 4 GB ekran kartı olması beni en çok etkileyen şey, ekstra olarak bu PC'ye ileride +8 GB daha RAM ekleyebilirim. Biraz uzun ve karışık oldu kusura bakmayın.

4600 TL tutuyor.

16 GB RAM'den aşağı almak 2021 yılında yasaklanmalı.
Neden

4600 TL tutuyor.
Bu sistemde ekran kartı yok ama

Arkadaş APU önermiş. Şu anda attığınızdan daha iyi bir sistem. İleride yükseltme yapmak isterseniz ekran kartı takabilirsiniz.
Evet öyle fakat benim dediğim gibi 2/3 sene idare etmesi bana yeterli rx 560 ekran kartı olmuş 2500 tl ki ben 2500 tl mümkünatı yok biriktiremem
O işlemcinin ekran kartı daha güçlü, ileride para biriktirir ekran kartı takarsınız.
Para biriktirme şansım yok maalesef ama alırken babamı ikna edebilir isem sizce 500/600 daha koyup bunu almak mantıklı olur mu Teknobiyotik FR3500 Fırsat Sistemi - AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, RX560 4GB, 8GB Ram, 256GB m.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik

Yeni konular

Geri
Yukarı