ETS 2 ile ETS 2 Gold Edition Farkı Nedir?

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Arkadaşımla multiplayer Euro Truck Simulator 2 oynayacağız fakat hangi oyunu alacağımıza karar veremedik. G2a'da oyun çok ucuz fakat klasik oyun ile gold edition farkı hiç bir yerde yazmıyor. Gold Edition bana göre oyunu ve içinde farklı bir şey veriyor onu almak daha mantıklı ama bir sorayım dedim her ihtimale karşı. Cevaplarınızı bekliyorum.
tststs.JPG

Ben öğrendim ne olduğunu Gold Edition da Going East denen sürüm ve normal olan sürüm yani 2 tane oyun kütüphaneye ekleniyormuş. Konu kapanabilir.

Kütüphaneye 2 tane oyun eklenmiyor yanlış bilgi almışsın. Gold Edition paketinin içinde Going East adında bir DLC var ve haritanın doğu tarafında ki ülkelerin kilidini açıyor.

Yani yanında oyun eklenmiyor mu ? Ek paketler gerçek oyun olmadan çalışmaz gibi bir şey oldu bu şimdi :D
Going Edition paket içeriği "Normal Oyun+ Going East DLC" si şeklindedir. Edindiğiniz kodu steamde etkinleştirdiğinizde kütüphanenize "Euro Truck Simulator 2" olarak 1 oyun eklenir ve DLC bölümünde Going East' ı etkinleştirirsiniz.

Going Edition paket içeriği "Normal Oyun+ Going East DLC" si şeklindedir. Edindiğiniz kodu steamde etkinleştirdiğinizde kütüphanenize "Euro Truck Simulator 2" olarak 1 oyun eklenir ve DLC bölümünde Going East' ı etkinleştirirsiniz.
Bende böyle öğrendim arkadaşın dediğini okuyunca şaşırdım :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı