ETS 2 ileri seviye SDK özelliklerini kullanma talebi tespit edildi hatası

Daha fazla  
1.48.5.76 sürümüne güncelleyip oyunu açtığımda ekteki hatayı vermeye başladı. Oyunu oynamama engel değil ama ne gibi bir sorun olduğunu bilmiyorum. Bir çözümü var mı?

Ekran görüntüsü 2023-10-26 184215.png

Bir mod indirdiğimde karşıma çıkmıştı bu. Oyuna engel olmasa da çözüm bulamamıştım, başka bir nedenden bilgisayara format atınca gitti.

Steam Workshop dışında bir mod indirdiyseniz, modu tamamen silin.

Bir mod indirdiğimde karşıma çıkmıştı bu. Oyuna engel olmasa da çözüm bulamamıştım, başka bir nedenden bilgisayara format atınca gitti.

Steam Workshop dışında bir mod indirdiyseniz, modu tamamen silin.
Alakası yok.Bu modların hiçbir zararı yok.Modu kaspersky ile taratır sorun varsa siler.Ileri seviye sdk olayının hiçbir zarari yok oyuna.

@Mortingenşırtraze Hocam bende de çıkıyor bu mesaj. Bir ara elimde iki tane tablet vardı. Onları gösterge ve harita olarak kullanmak için bazı dosyalar indirip oyunun klasörüne atmıştım. Ondan sonra gelmişti bu mesaj. Sizin bilgisayarda da birisi oyuna telefon veya tablet bağlayıp oynamış.
Oyunu kapatıp "Steam/SteamApps/common/ETS2/bin/x64/plugins" yolunu takip edip plugins dosyasını silip tekrar oyunu girdiğinde mesaj büyük ihtimalle gidecektir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı