ETS 2 indirime girer mi?

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Şu an 300 TL. 300'e alınır mı? Ne zaman indirime düşer ve kaça düşer sizce?

Ne zaman indirime gireceği hakkında net bir bilgi vermek zor da her indirim zamanında indirim alan bir oyun genellikle. Sürekli olarak indirim alıyor. 300 TL'ye değip değmeyeceği tartışılır da yanında birkaç tane de DLC satın almanız gerekebilir. Malum, simülasyon oyunlarında işi çoğunlukla DLC'ye döküyorlar. Buna en iyi örnek olarak Paradox oyunları verilebilir.

Şu an 300 TL. 300'e alınır mı? Ne zaman indirime düşer ve kaça düşer sizce?

O oyun kesinllikle 300 TL etmez ki biz zamanında 7 liraya alıyorduk boş verin almayın indirime girse bile 50 ya da 30 TL olacak gerek yok çok daha iyi oyunlar alırsınız.

Aga Ekim'in sonu ve kasım da indirimler var buyuk indirimler o zaman kaçırma geçenlerde düşmüştü aldim ben 75'e o zaman belki daha fazla belki daha az düşer o zaman al derim yoksa daha alamazsın.

O oyun kesinllikle 300 TL etmez ki biz zamanında 7 liraya alıyorduk boş verin almayın indirime girse bile 50 ya da 30 TL olacak gerek yok çok daha iyi oyunlar alırsınız.

Bende var. Arkadaşımın almasını istiyorum birlikte oynayabilmemiz için.

Geri
Yukarı