ETS 2 kabin içi FPS düşüşü

1.40 yeni sürüm ile oyunun grafik ve ışıklandırmaları köklü değişti . Eskisi gibi değil artık FPS'yi biraz daha zorluyor.

herkesin 60fps oynama imkanı olsa 30u tercih etmez zaten . Rekabetçi bir oyun değil bende eski bilgisayarımda uzun süre 30-40 Fps oynadım çok sıkıntı yapmıyor dedikleri gibi
Bilgisayarı yenileme zamanı o zaman. Bende rx 480 var onunla 60 FPS alabiliyorsun. Bazı şeyleri kısarak tabiki 3070 aldığımda daha zevkli olacağını düşünüyorum ne dersiniz.

Dostum ben yıllarca oynadım 35-45 FPS bandında hiç bir donma yada kasma yok neyin iğrençliğinden bahsediyorsun senin FPS takıntın var büyük ihtimalle :D oyunda donma yada kasma olmadıktan sonra FPS rakamlarına fazla kafanı takma :D

Yüksek ayarları orta ayara çeksem 50-60 FPS alıyorum zaten ama ne gerek var yani 50 ile 40 FPS arasında fark yok. Sonuçta online bir oyun oynamıyoruz :D yani kasma ve donma yaşanmadıktan sonra Offline oyunlarında FPS'e takılmanın bir manası yok.

Bilgisayarı yenileme zamanı o zaman. Bende rx 480 var onunla 60 FPS alabiliyorsun. Bazı şeyleri kısarak tabiki 3070 aldığımda daha zevkli olacağını düşünüyorum ne dersiniz.
Hocam insanların parası olmayabilir. Parası yoksa bilgisayarı nasıl yenilesin ? Bir de oyun 30 FPS bile olsa gayet keyifli oluyor. Ben bile en yüksek ayarlarda 30 FPS oynuyorum.

Arkadaşlar ETS 2 60 FPS altı iğrenç bir oyun oluyor siz 30 FPS den bahsediyorsunuz iyimisiniz?

Ciddiyim 😅. Eski, kötü bilgisayarımda 30 FPS altına inmediği sürece akıcı ve oynanabiliyordu. Şimdiki bilgisayarımda Yüksek ayarlarda 1080P 40-50 FPS alıyorum ve akıcı. Oyun böyle 🤷‍♂️.

Geri
Yukarı