ETS 2 kasıyor

38_beco_38

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. ETS 2'de kasma sorunu yaşıyorum. Sistemim şu şekildedir. Windows 10 Pro işletim sistemi, ASUS TUF Gaming 3 GeForce GTX 1660 OC ekran kartı, Intel i7 9700KF işlemci, Samsung 970 EVO Plus 250GB SSD, G.Skill 4000 MHz 8x2 GB RAM (2133 MHz de kullanıyorum). Oyunun versiyonu 1.41 Steam'den satın aldım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. En yüksek veya en düşük ayar fark etmiyor. Önceleri yaşamıyordum böyle bir sorunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu deneyebilir misiniz;

Masaüstüne sağ tıklayın;
NVIDIA Denetim Masası'na girin.
3D ayarların yönetilmesine tıklıyoruz.
Program ayarları kısmında özelleştirilecek programı seçin bölümünde ekle ye tıklayın,
ETS 2 kısayolunu seçin.
Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisini seçin.

Kasma büyük oranda çözülecektir.

Olmazsa 2.ci çözümü atacağım.
Onlarin hic faydasi olmadi usta. En dusuk ayarlarda bile kasiyor. En sonunda kaldirdim oyunu sinir oldum iyice.

Merhaba arkadaşlar. ETS 2'de kasma sorunu yaşıyorum. Sistemim şu şekildedir. Windows 10 Pro işletim sistemi, ASUS TUF Gaming 3 GeForce GTX 1660 OC ekran kartı, Intel i7 9700KF işlemci, Samsung 970 EVO Plus 250GB SSD, G.Skill 4000 MHz 8x2 GB RAM (2133 MHz de kullanıyorum). Oyunun versiyonu 1.41 Steam'den satın aldım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. En yüksek veya en düşük ayar fark etmiyor. Önceleri yaşamıyordum böyle bir sorunu.
Hocam amd olan victus 16 kullanıcısıyım.
Ölçek 100 yapardım drop yerdi.
Sorun save kaynaklı sıfırdan hesap açınca ölçekleri 350 yaptım oyun çok akıcı ve güzel.(1.49)

Geri
Yukarı