Çözüldü ETS 2 kayıt dosyası atılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kuffu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 7-8 ay önce internetten indirdiğim %100 bitirilmiş kaydım vardı o gün oyunu silmiştim bugün tekrar yükledim ancak kayıtlı dosyamı bulamıyorum, onu bulmayı geçtim. İnternetten başka bir dosya indiriyorum ama belgelerim de ETS 2 klasörünün içerisinde atacak yer yok, Steam Cloud'u kapattım. Oyuna girdim yeni Save açtım yok, ne yaparsam yapayım ETS 2 klasörüne profiles dosyasını getiremedim. Kendim ekledim, Save dosyası attım yine olmadı. Eski Save önemli değil, onu bulmak istemiyorum ama internetten yüklediğim yeni Save dosyasını nereye atacağım. Yardımcı olun lütfen kafayı yiyeceğim.

Dosya Ekleri

• ets2.png
    ets2.png
    23,1 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yanlış klasöre bakıyorsunuz, Belgeler’de ki ETS2’ye atacaksınız.

Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > profiles.
Windows görev çubuğundan dosya gezginine tıklıyorum solda zaten direk ETS 2'nin klasörü geliyor profiles dosyasına girip internetten indirdiğim bir Save dosyası atıyorum içine ama yine de oyunda bir şey yok.

Hayır oyun kapalı ama anlam veremiyorum 6 7 ay önce yaptığım şeyi sanki şu an oyun kabul etmiyor.
Evet yanlış yere atıyorsunuz. @Setsuna Yuki hocamın dediği yere atmanız gerekiyor.

Geri
Yukarı