ETS 2 kazanç nasıl arttırılır?

ai.Wxby

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524848434
Merhabalar,

Haritanın çeşitli yerlerinde garajlarım var fakat tam olarak istediğim kazancı sağlamıyorlar. Çalışanların yetenekleri o kadar gelişmiş olmamasına rağmen çok fazla maaş götürüsü oluyor. Haftalık gelir €250.000 ise maaşlar €220.000 oluyor. E bakım, yakıt gibi giderler de işin içine girince şirkete gidecek kâr beni tatmin etmiyor. Webde biraz araştırdım ve garajlarımın lokasyonunu iyi seçtim, çalışanların yeteneklerini daha yüksek işler yapacak şekilde ayarladım fakat yetmiyor. Bunlar dışında yapabileceğim neler var acaba?

Daha fazla kazanmanı sağlayan modlar yüklemek olabilir. Steam atölye de var.
Biliyorum, onlardan bir tanesini de ben yaptım. Ama yama kullanmadan, oyunun stok haldeki haliyle nasıl yapabiliyorum onu bilmek istiyorum. Bu saydıklarım dışında başka bir şey var mı?

Bende çok uzun zamandır oynuyorum ne yaptıysam çalışanlardan hep zarar ediyorum o yüzden her şeyimi satıp 8x4 Scania aldım sadece special transport dlc işlerini yapıyorum . Günlük 1 iş yapsam getirisi 20-30k yapıyor.

Bende çok uzun zamandır oynuyorum ne yaptıysam çalışanlardan hep zarar ediyorum o yüzden her şeyimi satıp 8x4 Scania aldım sadece special transport dlc işlerini yapıyorum . Günlük 1 iş yapsam getirisi 20-30k yapıyor.
Hocam Steam'de yayınladığım ekonomi yardımcısı yamayı yükleyebilirsiniz dilerseniz: Delivery+
Başka bir şey bilmiyorum ama bana fazla geldi çıkan tutarlar, ben de 20 çalışan çalıştırıyorum çok fazla getirisi oluyor.
Hocam sizin gelir-giderleriniz ne kadar acaba? Kendi şirketinizden bahseder misiniz?

Geri
Yukarı