ETS 2 kendi tırını kullanmak mı tek seferlik iş almak mı?

Arkadaşlar hepinizin yorumunu okudum. Kafamda bi fikir oluştu. Hile yap diyende olmuş oyunda hile yapmayı sevmiyorum çünkü ulaşmak istediğim amaca hemen ulaşınca benim için bi anlamı kalmıyor. 2 tırıda şoförlere bırakıp kendim tek seferlik iş almaya devam edicem. Böylelikle 3 tırlık iş yapmış olucam. Daha sonra para biriktirip yada kredi çekip kendime güzel bir tır alırım. Bu süre içinde seviyede atlamış olurum. Bi arkadaş haritanın iki ucundan garaj satın al hızlı seyahat yap demiş sanırım şoförler bu seyahat süresi içerisinde iş yapmış olarak görünüyor ve kar getiriyor böyle yaparak paramı katlayıp yeni tır ve şoförler alabilirim diye düşünüyorum.

Arkadaşlar hepinizin yorumunu okudum. Kafamda bi fikir oluştu. Hile yap diyende olmuş oyunda hile yapmayı sevmiyorum çünkü ulaşmak istediğim amaca hemen ulaşınca benim için bi anlamı kalmıyor. 2 tırıda şoförlere bırakıp kendim tek seferlik iş almaya devam edicem. Böylelikle 3 tırlık iş yapmış olucam. Daha sonra para biriktirip yada kredi çekip kendime güzel bir tır alırım. Bu süre içinde seviyede atlamış olurum. Bi arkadaş haritanın iki ucundan garaj satın al hızlı seyahat yap demiş sanırım şoförler bu seyahat süresi içerisinde iş yapmış olarak görünüyor ve kar getiriyor böyle yaparak paramı katlayıp yeni tır ve şoförler alabilirim diye düşünüyorum.
Kendinize ait garajlar arası hızlı seyahat (hemen git) özelliği oyun içinde baya zaman geçiriyor. Ancak ilk zamanlar gelir az olacağı için çok sık bu yöntemi denemek durumunda kalacaksınız. Ayrıca hemen git özelliğinin kullanılabilmesi için kendinize atadığınız tır olmalı.

Tembellik edip sürekli yatmazsanız seviyeniz her daim şoförlerinizden fazla olacağı için size daha fazla teslimat ücreti verilir. Bir de şoförleriniz teslimat ücretinden kendi yevmiyesini alır. Yani kazanç sıralaması tam olarak şöyle:
Size tır + dorse > size ait tır > tek seferlik iş > tır + dorse atadığınız şoför > yalnızca tır verdiğiniz şoför

3-5 şoför ve onlara kullanabileceği dorse verdikten sonra arka arkaya hemen git özelliği ile para kasılabilir. Dorselerin işe yaraması için uygun türden seçin. Şoförün bağlı bulunduğu şehirde hangi şirketler ve yük türleri çoğunluktaysa o tür dorselerden alıp onların garajına koyun. Dorselerin güzel tarafı direkt şoföre değil garaja atanmasıdır. Yani bir garaja dorse koyulduğunda şoförler onu dönüşümlü kullanır.

Kendi tırını istiyorsan para modu indir. Yada profil.
Hileye girişmek istemiyorsan: İlk önce sürümün numarasını yaz. Örnek: ETS 2 Money hack 1.39 Sonra çıkan bir linke bas yükle. Sonra: Belgeler>Euro Truck Simulator 2>Mod a at. Sonra bir işe girip bitir sonra paran dolu.

Geri
Yukarı