ETS 2 Konvoy için Discord Sunucusu Önerisi

Agnes

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Rica etsem bana ETS 2'de boş zamanlarımda birlikte konvoy yapabileceğim insanların bulunduğu bir Discord sunucu önerir misiniz? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle sanal lojistik şirketleri, her konvoyda katılmanızı istiyor. O yüzden sadece boş zamanlarda katılamazsınız.

Genellikle sanal lojistik şirketleri, her konvoyda katılmanızı istiyor. O yüzden sadece boş zamanlarda katılamazsınız.
Pekala siz bana bildiğiniz bir sunucu varsa atın linkini ben onlarla konuşayım beni kabul ederseler olur, etmezseler yapacak birşey yok.

Bir ara kaçak tv nin diskortu vardı ets 2 manyağılar simdi diskort açıksa ve sanşlıysan konvoy yapacak birileri bulambilirsin

Bir ara kaçak tv nin diskortu vardı ets 2 manyağılar simdi diskort açıksa ve sanşlıysan konvoy yapacak birileri bulambilirsin
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı