ETS 2 korsan kayıt dosyası Steam versiyonunda çalışır mı?

AlpereNN17

Centipat
Şimdi arkadaşlar benim ETS 2'm korsan. Çok eskiden beri korsan oynamak zorundaydım şu anda 225 seviye bir save dosyam var. Ben geçenlerde indirimdeyken Steam'den gerçek ETS 2 aldım. Peki korsan oyunumdaki kayıdı gerçek olana göndersem, yapıştırsam çalışır mı? Not: Sürümüm 1.43.

Şimdi arkadaşlar benim ETS 2'm korsan. Çok eskiden beri korsan oynamak zorundaydım şu anda 225 seviye bir save dosyam var. Ben geçenlerde indirimdeyken Steam'den gerçek ETS 2 aldım. Peki korsan oyunumdaki kayıdı gerçek olana göndersem, yapıştırsam çalışır mı? Not: Sürümüm 1.43.

Eğer Steam'deki sürümüde 1.43 yaparsın çalışacağını düşünüyorum.

hiçbirşey olmaz. internetten full dlc olan bir save indirip dlcsiz hesapta kurarsanız sadece başlangıçta biraz uzun süre bekletir sonra oyun dünyasında değişiklik terpit edildi yazan uzun bir yazı gelir (save'i steamdan aldığınız etsde ilk açışınızda) sonrasında tamam'a basarsanız sorun ortadan kalkar. sürümü 1.43 olmasına gerek yok yeni sürüme profil kendini yükseltir/ eski sürüme düşürür.

Hiçbir şey olmaz. İnternetten Full DLC olan bir save indirip DLC'siz hesapta kurarsanız sadece başlangıçta biraz uzun süre bekletir sonra oyun dünyasında değişiklik terpit edildi yazan uzun bir yazı gelir (save'i Steam'den aldığınız ETS'de ilk açışınızda) sonrasında Tamam'a basarsanız sorun ortadan kalkar. Sürümü 1.43 olmasına gerek yok yeni sürüme profil kendini yükseltir/ eski sürüme düşürür.

Hocam eminmisiz bu kayıt benim için her şeyden önemli çalışmama gibi bir durumu var mı?

Hocam eminmisiz bu kayıt benim için her şeyden önemli çalışmama gibi bir durumu var mı?
şuanki halin bir kopyasını başka bir yerde saklayın çok problem olursa 1.43 sürümü ile oynarsınız. steamdan 1.43'e geri dönmek için kütüphaneden ets 2'ye tıklayın özelliklerden betaya girin ve 1.43 for unsupported mods yazan betayı seçip pencereyi kapatın. sürüm 1.43'e geri yüklenecektir. bu arada modlar varmıydı profilde?

şuanki halin bir kopyasını başka bir yerde saklayın çok problem olursa 1.43 sürümü ile oynarsınız. steamdan 1.43'e geri dönmek için kütüphaneden ets 2'ye tıklayın özelliklerden betaya girin ve 1.43 for unsupported mods yazan betayı seçip pencereyi kapatın. sürüm 1.43'e geri yüklenecektir. bu arada modlar varmıydı profilde?
Tamamdır hocam teşekkür ederim bir sorun olmadı şimdilik.

Geri
Yukarı