ETS 2 Map Booster mı çekici modifiye DLC mi?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Indirim bitmeden önce DLC almak istiyorum ama kararsız kaldım. Map booster mı almalıyım yoksa çekici modifiye paketi mi? Iberia DLC hariç bütün map açacağım. Diğer DLC ile Mercedes ve Volvo modifiye yapabileceğim.

Map DLC'si almak daha mantıklı. Bir süre sonra oyunun varsayılan haritası sizi sıkacaktır. Şahsen kendim tüm modifiye paketlerini aldım, lakin oyunun kendi haritası artık sıkıcı geliyor.

Kesinlikle map booster.
Ekran Alıntısı.PNG

Sadece kabin aksesuar paketini alıp, atölyede paylaşılanlarla kabininizin içini daha da güzelleştirebilirsiniz. Onun dışında haritanızı genişletmek oyun zevkinizi arttıracaktır.

Herkese teşekkürler. Bahar indiriminde koleksiyon tamamlamak için modifiye paketi satın alacağım. Bugün map booster alayım. Neyse ki going east ve Black sea DLC aldığım için biraz daha düşecek fiyatı.

Sadece kabin aksesuar paketini alıp, atölyede paylaşılanlarla kabininizin içini daha da güzelleştirebilirsiniz. Onun dışında haritanızı genişletmek oyun zevkinizi arttıracaktır.

Kabin paketi yokken sisl paketi ile yapmıştım. Şimdi mod oyun sürüm düşük olduğu için kullanmıyorum.

Map DLC'si almak daha mantıklı. Bir süre sonra oyunun varsayılan haritası sizi sıkacaktır. Şahsen kendim tüm modifiye paketlerini aldım, lakin oyunun kendi haritası artık sıkıcı geliyor.

Bazen rahatsız ediyor. Fransa ve İtalya'ya tam gidememek.
Hayırlı olsun. Technopat Sosyal benim tarafından ETS 2 konusunda sıkıntısı azaldı. Map booster aldım. Kenara para atıp modifiye ve İspanya DLC alırım artık. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı