ETS 2 mod sürümleri değiştirme

muhammedd_ykp

Centipat
Daha fazla  
ETS 2 için yapılan modların her sürüme özel olarak yapıldığını bildiğinizi düşünerek konuya başlıyorum. Başlıkta belirttiğim gibi modların sürümünü yükseltebilir ve düşürebilir miyim? Örneğin indirdiğim mod 1.39X sürümü için uygun ama ben oyunu 1.42X sürümde oynuyorum. O modu 1.42 kendim yükseltebilir miyim, yükseltebilirsem nasıl yaparım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2 için yapılan modların her sürüme özel olarak yapıldığını bildiğinizi düşünerek konuya başlıyorum. Başlıkta belirttiğim gibi modların sürümünü yükseltebilir ve düşürebilir miyim? Örneğin indirdiğim mod 1.39X sürümü için uygun ama ben oyunu 1.42X sürümde oynuyorum. O modu 1.42 kendim yükseltebilir miyim, yükseltebilirsem nasıl yaparım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hayır yapamazsın. Sadece modun sahibi dosyalara sahipse yapabilir.

Teşekkür ederim deneyeceğim. Araya kaynaştırma gibi oluyor ama bu konularda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum. Kurduğum 2 mod oyunda çökme yaratıyor bunu çözme gibi bir ihtimalim var mı? Hatta modlardan birisi başlarda çökme yapmıyordu.

Teşekkür ederim deneyeceğim. Araya kaynaştırma gibi oluyor ama bu konularda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum. Kurduğum 2 mod oyunda çökme yaratıyor bunu çözme gibi bir ihtimalim var mı? Hatta modlardan birisi başlarda çökme yapmıyordu.
İki mod çakışıyor olabilir.
Modlardan birisi bozuk olabilir.

Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Benim oyun anlamadığım şekilde kurduğum tüm BMC modlarında çöküyor. Başka mod indiriyorum sıkıntı olmuyor ama BMC olunca direkt çöküyor. Bunu çözme gibi bir ihtimalim var mı acaba?

Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Benim oyun anlamadığım şekilde kurduğum tüm BMC modlarında çöküyor. Başka mod indiriyorum sıkıntı olmuyor ama BMC olunca direkt çöküyor. Bunu çözme gibi bir ihtimalim var mı acaba?
Sürüm uyumsuz (atıyorum oyun 1.39, mod 1.40) olabilir dostum. Ya da mod bozuktur.
Modu yanlış yüklüyor da olabilirsin.

Mod sürümü oyundan düşük. Aynı modu farklı kişilerden aldım ama fark etmedi yine. Üstelik mod yöneticisinde modlar gözüküyor ve çalışıyor. Satın alma kısmına geldiğimde oyun donuyor ve kendini kapatıyor oyun. Son çare olarak scs uzantılı dosyaları 7zip ile çıkarmayı deneyeceğim

Merhabalar yeni konu açmak istemedim. Ets2'de '' Scania Touring HD '' isimli otobüs modu vardı. Bu mod 1.44'de çalışmıyor. Bunu benim yükseltme ihtimalim yok mudur? Vallahi çok istedim ya...

Geri
Yukarı