ETS 2 moderatörleri çok katı

yilmazzz00

Centipat
Daha fazla  
ETS 2 adminleri ve moderatörleri çok katı. Hele ki oyunda reportlanan Türk gördüğü zaman acımıyorlar. Karşıdan gelene hafif dokunsan bile 1 2 hafta ban yiyebiliyorsun. Üstelik bunu üst üste yaptığın zaman banlar birikiyor ve 3 ay ban yiyorsun. Artık sıktı bazı YouTuber'ler oyunu bırakmak zorunda kaldı bu ban konusu yüzünden ve üstelik sürekli video kayıdı alıp banlatmaya oynayanlar. Bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir? Sıktı artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adminleri sıkıntılı dediğin gibi. 3 ETS hesabım vardı ve hepsini Steam üzerinden satın aldım beni ban evadingle suçladılar. Aldığım oyunların makbuzunu attım inanmadılar 6 ay banladılar. Kanıt olarak video atıyorum kabul etmiyorlar. Adminlerin değişmesi lazım kesinlikle.

ETS 2 adminleri ve moderatörleri çok katı. Hele ki oyunda reportlanan Türk gördüğü zaman acımıyorlar. Karşıdan gelene hafif dokunsan bile 1 2 hafta ban yiyebiliyorsun. Üstelik bunu üst üste yaptığın zaman banlar birikiyor ve 3 ay ban yiyorsun. Artık sıktı bazı YouTuber'ler oyunu bırakmak zorunda kaldı bu ban konusu yüzünden ve üstelik sürekli video kayıdı alıp banlatmaya oynayanlar. Bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir? Sıktı artık.
Ben arada sırada girdiğim ve insanlarla oyunda iletişim kurmadığım için beni etkilemiyor doğrusu kendi halinde takıldığın sürece ban yemezsin.

ETS 2 ve TruckersMP tamamen farklı şeyler. TruckersMP altındaki moderatörlerin katı olması lazım. Simülasyon üzerine kurulmuş, trollerin ve düzgün sürmeyenlerin icabına bakılması ve göz açtırılmaması gerekli. Yoksa bu simülasyon deneyimi çöpe gidiyor. Türklerin çoğu düzgün oynayan insanlar değil, artık kaç vakaya denk geldilerse hemen yasaklıyorlar. Ceza alıyorsanız düzgün süremiyorsunuz demektir. Bence böylesi daha iyi.

Zaten truckersmpden bahsettim yani online. Başka neyden bahsedeceğim ban konusunda.

Artı olarak şunu söylemek istiyorum kendi halinde sür diye bir şey yok. Adam para hilesi yapmamış tırı çok kötü yük alıyor duisburg-calais yolunda 80kmh hızla gidiyor. Onu solladığım zaman bana yol vermeyip üstüme sürüyor ve beni video kayıdına alıp banlatıyor. Tamda bahsettiğim şey bu her şeye ban atıyorlar oyun artık sıkıyor.

Adminleri sıkıntılı dediğin gibi. 3 ETS hesabım vardı ve hepsini Steam üzerinden satın aldım beni ban evadingle suçladılar. Aldığım oyunların makbuzunu attım inanmadılar 6 ay banladılar. Kanıt olarak video atıyorum kabul etmiyorlar. Adminlerin değişmesi lazım kesinlikle.
Bi ara namı pars vardı oyunu bu yüzden bıraktı

Son düzenleme:
ETS 2 ve Truckers MP tamamen farklı şeyler. Truckers MP altındaki moderatörlerin katı olması lazım. Simülasyon üzerine kurulmuş, trollerin ve düzgün sürmeyenlerin icabına bakılması ve göz açtırılmaması gerekli. Yoksa bu simülasyon deneyimi çöpe gidiyor. Türklerin çoğu düzgün oynayan insanlar değil, artık kaç vakaya denk geldilerse hemen yasaklıyorlar. Ceza alıyorsanız düzgün süremiyorsunuz demektir. Bence böylesi daha iyi.

Kurunun yanında yaş da yanıyor hocam. Örneğin sollama yapıyorum ve yanımdakı tırın biraz önündeyim normalde onun yavaşlayıp bana yol vermesi gerekir. Eğer yol vermezse o ban yer ama ben ban yiyorum. Ayrıca oyunda kullanılan ncz hilelerine kick atılıyor. 1 haftada 3 kez ncz içimden geçti ve hepsi kick yedi. Samet Yıldırımın bir videosu var adminlerin yaptığı kazalar, kazaya sebebiyet veren hareketlerini paylaşmıştı. O videoyu izlersen bunlar mı bize ban atıyor dersin.

Kurunun yanında yaş da yanıyor hocam. Örneğin sollama yapıyorum ve yanımdakı tırın biraz önündeyim normalde onun yavaşlayıp bana yol vermesi gerekir. Eğer yol vermezse o ban yer ama ben ban yiyorum. Ayrıca oyunda kullanılan ncz hilelerine kick atılıyor. 1 haftada 3 kez ncz içimden geçti ve hepsi kick yedi. Samet Yıldırımın bir videosu var adminlerin yaptığı kazalar, kazaya sebebiyet veren hareketlerini paylaşmıştı. O videoyu izlersen bunlar mı bize ban atıyor dersin.
Aynen öyle

Kardeşim hayvan gibi sürüyorsunuz bir zahmet adam ban atsın sollamaya çıkıyor inadına geçmeye kalkıyor ban yiyior katı olması çok normal.

Eğer düzgün sürersen bir de millete karışmazsan kaydında varsa ban kolay kolay yemezsin. Bu arada şu bir gerçek ki maalesef çoğu Türk sanki singleplayer oynarmış gibi oynuyor. Ban yiyince de ağlıyor.

Geri
Yukarı