ETS 2 Modlar Nasıl Yüklenir?

Steam oyun satılan bir platform. Binlerce oyun var içinde. Ücretsiz üye olup oyun satın alıyorsun ve oyun kalıcı olarak senin oluyor. Welcome to Steam

Oyunun çıkalı bildiğin üzere 3 yıl olacak. SCS Software bu 3 yılda oyunu ne halden nerelere getirdi farkındasın. İlerleyen yıllarda simulasyon adına daha çok şey katacaktır. Ayrıca oyunun güncellemeleri ücretsiz olarak sunuluyor. Yani oyun 1.17 sürümünde iken alsan 1.18 güncellemesi ücretsiz olarak sunulacak ki SCS Software bunu 3 yıldır ücretsiz sunuyor.
Oyunu buradan satın alabilirsiniz.
Euro Truck Simulator 2 Steam'de
Hocam 1.17 yi indirip deneme sürümünde açtım. Profil oluşturdum ama oyuna girmiyor hata veriyor. Ram veya ekran kartı yetmiyor. Şuan 1.16 oynuyorum. En düşük grafik ayarında kasmıyor. Yükselttiğim zaman açılıyor ama çok kasıyor. Yüksek grafik çok hd ama oynayamıyorum işte. Hocam ayrıca level 4 ten sonra hiç yağmur yağmadı. Bütün modları sildim denedim yine yağmıyor. 15 level oldum. Ram veya ekran kartı yetersizliğinden olabilir mi bu ?

Hocam 1.17 yi indirip deneme sürümünde açtım. Profil oluşturdum ama oyuna girmiyor hata veriyor. Ram veya ekran kartı yetmiyor. Şuan 1.16 oynuyorum. En düşük grafik ayarında kasmıyor. Yükselttiğim zaman açılıyor ama çok kasıyor. Yüksek grafik çok hd ama oynayamıyorum işte. Hocam ayrıca level 4 ten sonra hiç yağmur yağmadı. Bütün modları sildim denedim yine yağmıyor. 15 level oldum. Ram veya ekran kartı yetersizliğinden olabilir mi bu ?

Oyunu satın aldınız mı? Yağmur yağmamasının sebebi de ayarlardan kapalı olabilir. Ayarlar>Oynanıştan yağmur sıklığını arttır.

Oyunu satın aldınız mı? Yağmur yağmamasının sebebi de ayarlardan kapalı olabilir. Ayarlar>Oynanıştan yağmur sıklığını arttır.
1.17'yi aldım. Yeni çıkan haritayıda aldım. Ama açılmadığı için 1.16 ile devam ediyorum. 1.16'da bile bazen donuyor oyun. Reset atmadan düzelmiyor. Bilgisayar 6 yıllık. Yakında değiştircem inşallah. Düşük kalitede oynamakta iyi olmuyor.

1.17'yi aldım. Yeni çıkan haritayıda aldım. Ama açılmadığı için 1.16 ile devam ediyorum. 1.16'da bile bazen donuyor oyun. Reset atmadan düzelmiyor. Bilgisayar 6 yıllık. Yakında değiştircem inşallah. Düşük kalitede oynamakta iyi olmuyor.

Steam'den mi aldınız? Eğer Steam'den aldıysanız sürüm almak diye bir şey yok. SCS Software ücretsiz olarak sunduğu her güncellemeye sahip olabileceksiniz. Orijinale sahipseniz korsan sürümü ve Belgelerim'deki Euro Truck Simulator 2 klasörünü silin ilk önce. Daha sonra oyuna Steam'den giriş yapın ve yeni profil açın. Kasma bir nebze azalacaktır. Eğer hala kasma sorunu varsa orijinal oyunu da bir, iki hamleyle 1.16 sürümüne getirebilirsiniz.

Steam'e gir>Oyun ismine/ikonuna sağ tıkla>Özelliklere tıkla>Betalara gel>temporary_1_16_03_01 yazanı seç. Oyunu tekrar indirecek ve oyun 1.16 sürümüne sahip olacak orijinal bir şekilde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı