ETS 2 nasıl mod yüklenir?

Makaleler
1
Yer
İzmit/Kartepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭐Asus Z690P ⭐İntel İ7 12900K ⭐CORSAIR 32GB (4x8GB) RGB Pro ⭐MSI MPG A850GF 850W +80 Gold ⭐PF360 ⭐Samsung 250GB 960 EVO/ ⭐Sandisk Plus 1 TB /⭐1 TB 7200 RPM ⭐Asus Rog Strix RTX 3080 ⭐ Phanteks P500A RGB ⭐ Asus VG248QE 24” 144hz 1ms ⭐Asus VG259QM 280hz
Meslek
Aşcı
Arkadaşlar internette bulununan Peru death mode gibi modları Steam'e nasıl ekleyebilirim? Belgere atıyorum. Oyun içi navigasyon değişiliği algılandı falan diyor ama haritayı açınca bir şey göremiyorum. Yüklediğim modda sürmek için ne yapmam gerekiyor?

Öncelikle internetten istediğin modu indir. Daha sonra belgeler>eurotrucksimulator2>mod klasörünün içine at sonra oyundan aktif et.
Eğer olmuyorsa yeni bir kayıt aç mod hata veriyor olabilir.

Mod menüsünden aktifleştiriyor musun?
Evet
Önce mod bölümünden aktif et. Sonra bazıları yeni profil açmayı gerektiriyor, yeni profil açarak dene istersen.

Tabii bundan önce o indirdiğin harita modu hangi harita DLC'lerini istiyor diye kontrol et, eğer lazım olan herhangi bir DLC sende yoksa çalışmayabilir.
Yeni profil ile'de bir deneyeyim.
Öncelikle internetten istediğin modu indir. Daha sonra belgeler>eurotrucksimulator2>mod klasörünün içine at sonra oyundan aktif et.
Deneyeceğim.
Önce mod bölümünden aktif et. Sonra bazıları yeni profil açmayı gerektiriyor, yeni profil açarak dene istersen.

Tabii bundan önce o indirdiğin harita modu hangi harita DLC'lerini istiyor diye kontrol et, eğer lazım olan herhangi bir DLC sende yoksa çalışmayabilir.
Mod menüsünden aktifleştiriyor musun?
Hiç biri olmadı yine. Neyi yapamıyorum acaba bütün dlc'lere sahibim :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı