ETS 2 MP 15 dakikada ban yemek

• Konuyu başlatan GFYT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 5B
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, mizah bölümüne açayım mı diye çok da düşündüm. Son kararım buraya açmaktı. Olay şöyle;

Yaklaşık 1-2 aydır ETS 2 MP girmiyordum, gireyim dedim. İşte girdik tır vs. yaptım kendime, yola çıktım gidiyorum (Calais-Duisburg arası.) Önümdeki araç virajlarda sürekli fren yapıyordu. Virajda fren yaparken sollayayım dedim fakat virajda sollamak yasak olduğu aklıma geldi ve şeridime geri girdim. (Adminler bu yüzden bile ban atıyorlar.) Diğer viraj geldi ben 80'le girerken önümdeki 40'la frene bastı ve kaza yaptı. Kaza yapınca ben de mecburen sol şeride atladım tam sollamak üzereydim ki şansa bakın karşımdan gelen kişi admin. Olayların nasıl olduğunu açıklamaya çalıştım fakat perma banı yedim. Çok mutluyum.

3071620 | Medal.tv | #1 Free Clip Platform banın videosu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, mizah bölümüne açayım mı diye çok da düşündüm. Son kararım buraya açmaktı. Olay şöyle;

Yaklaşık 1-2 aydır ETS 2 MP girmiyordum, gireyim dedim. İşte girdik tır vs. yaptım kendime, yola çıktım gidiyorum (Calais-Duisburg arası.) Önümdeki araç virajlarda sürekli fren yapıyordu. Virajda fren yaparken sollayayım dedim fakat virajda sollamak yasak olduğu aklıma geldi ve şeridime geri girdim. (Adminler bu yüzden bile ban atıyorlar.) Diğer viraj geldi ben 80'le girerken önümdeki 40'la frene bastı ve kaza yaptı. Kaza yapınca ben de mecburen sol şeride atladım tam sollamak üzereydim ki şansa bakın karşımdan gelen kişi admin. Olayların nasıl olduğunu açıklamaya çalıştım fakat perma banı yedim. Çok mutluyum.

Hocam siz naptınız?:D

Yaklaşık 1-2 aydır ETS 2 MP girmiyordum, gireyim dedim. İşte girdik tır vs. yaptım kendime, yola çıktım gidiyorum (calais-duisburg arası.) Önümdeki araç virajlarda sürekli fren yapıyordu. Virajda fren yaparken sollayayım dedim fakat virajda sollamak yasak olduğu aklıma geldi ve şeridime geri girdim. (adminler bu yüzden bile ban atıyorlar.) Diğer viraj geldi ben 80'le girerken önümdeki 40'la frene bastı ve kaza yaptı. Kaza yapınca ben de mecburen sol şeride atladım tam sollamak üzereydim ki şansa bakın karşımdan gelen kişi admin. Olayların nasıl olduğunu açıklamaya çalıştım fakat perma banı yedim. Çok mutluyum.

Adminin kafası güzel sanırım böyle bir şey yüzünden perma yemezsiniz ben bunun daha nelerini yapıyorum hep 1 hafta yiyorum itiraz edin.

Hocam çok abartmıyorlar mı?

Bende birisi hakketiği için küfür etmiştim yabancı birine direk canlı perma yedim sonra düzenlendi o 1 hafta olmuştu adminler sapıtıyor bazen.

Geri
Yukarı