ETS 2 MP 15 dakikada ban yemek

• Konuyu başlatan GFYT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 5B
Perma banla sonuçlanacak hiçbir şey yok. Desteğe yazın bence. Türkçe seçeneği de var. Yaklaşık 12 saat içerisinde geri dönüş yapıyorlar. Banınız düzeltilir diye tahmin ediyorum. Artık ETS'nin kendi çoklu oyunculu modunu çıksa da keyifle oynasak.

180 demişken ben hiç MP oynamadım ama tek kişilik oyunda yüksüz bile maksimum yokuş aşağı 150-155 görebiliyorum. 180, MP'ye özel mi yoksa tek kişilik oyunda da var mı?

Herkesin görüşü farklı olabilir tabii ama 180 gitmek makas atmak anlamına gelmez ön yargılı konuşuyorsun yol boşsa basar giderim. Ben bundan zevk alıyorum ve kimsenin oyununu bozmuyorum dikkatli sürüyorum. Sizinde ban yediğinizi inanıyorum çünkü yemeyen yok genellikle böyle konuşan oyunu batıran oluyor lafım size değil yanlış anlamayın. Sanki 110km makas atma yasaklandı gibi konuşuyonuz.

Emin ol ön yargı değil, gözlemlerimi söylüyorum. Hız yapanların çoğunda bu aksiyon dolu hareketlere girme eğilimi var. Hız sınırı makası tek başına önlemez ama hiç bir şey olmasa etkisini azaltır, belki çekici daha az kontrolden çıkar, erken fren sağlar vs vs. Sende bu eğilim yoksa, dikkatli sürüyorsan doğrusunu yapıyorsun. Yol boş ise ve bir TIR'ın yarış arabası gibi gitmesi senin için sorun değilse öyle git. Ben gerçekçilik açısından boş yolda bile, çok sıkılmazsam aşırı hız yapmadan gitmeye çalışıyorum.

Bu arada ben 2016'da MP'ye başladım, 1 tane bile banım olmadı çok şükür. Dediğim gibi bu tür atraksiyonlara pek girmem. Açarım radyomu, trafiğin sakin olduğu yerde giderim, hız bile yapmam pek. Epeydir Calais'e Roterdam'a uğramıyorum kalabalıktan. Yani banım olduğundan falan değil, aksine genelde mağdur olan taraf olduğum için böyle konuşuyorum.

Ben admine kafa atıp perma yemedim. Bu biraz ağır olmuş. Videoyu nasıl aldın? Ben de o videoyu almak istiyorum.

Asıl orada duran hatalı fakat bazı adminlerde direk bakıp mı geçiyor artık sollayana direk affetmeden yapıştırıyor hata yapmasa bile ya bu yüzden SV2'de takıl ya da çok sakin yollardan gitmeye çalış.

Virajda sollarsan tabii ban atarlar. Oyun simulasyon oyunu NFS değil.

Virajda sollama yapmadım, önümdeki araç kaza yaptı bende mecburen sol şerite attım kendimi. O sırada karşıdan admin geliyordu, sol şerite çıktığımda öğrendim. Öğrendiğim an zaten dörtlü flaşörleri yaktım fakat nafile.

Ben admine kafa atıp perma yemedim. Bu biraz ağır olmuş. Videoyu nasıl aldın? Ben de o videoyu almak istiyorum.

Admin görüntüyü delil olarak attı. Shadow Play ile alabilirsiniz NVIDIA kullanıcıysanız.

Geri
Yukarı