ETS 2 MP'de hız sınırı ayarı kapanmıyor

readers

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

ETS 2 MP'de hız sınırı ayarı kapanmıyor. Kapattıktan sonra geri döndüğümde ayar tekrar aktif olmuş oluyor ve tır 90'ı geçmiyor. World of trucks yükü de taşımıyorum. Boş dorse ile 90'ı geçmiyor, hız sınırı ayarı kendiliğinden aktif hale geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

ETS 2 MP'de hız sınırı ayarı kapanmıyor. Kapattıktan sonra geri döndüğümde ayar tekrar aktif olmuş oluyor ve tır 90'ı geçmiyor. World of trucks yükü de taşımıyorum. Boş dorse ile 90'ı geçmiyor, hız sınırı ayarı kendiliğinden aktif hale geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Multi sunucularda otomatik olarak hız sınırı oluyor diye biliyorum şehir içinde 130 yazan yerlerde 130'a çıkıyor 90 yazan yerlerde 90'a düşüyor.

Merhaba arkadaşlar,

TruckersMP oynuyorsan o senin değiştirebileceğin bir şey değil, adminlere bağlı.

Multi sunucularda otomatik olarak hız sınırı oluyor diye biliyorum şehir içinde 130 yazan yerlerde 130'a çıkıyor 90 yazan yerlerde 90'a düşüyor.
Evet öyle, fakat bu sorun şehir dışında otobanda da aynı.
TruckersMP oynuyorsan o senin değiştirebileceğin bir şey değil, adminlere bağlı.
TruckersMP Sim 2 serverında hız sınırı 150 oldu. Bu sorun devam ediyor.

Şehire yakın yerler de 80 felan oluyor limit acaba öyle bir yerde misin? Eğer otoban da gidiyorsan bir sorun var çünkü limit 110'a çıkıyor.
Otobanda 90'ı geçmiyor.

Biz 150'ye kadar çıkabiliyoruz. Fakat arkadaş 90'ı geçemiyor. Hız Sınırlayıcısı ayarını kapatıyor, ayarlar kısmına geri döndüğünde o ayar tekrar aktif hale gelmiş şekilde görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı