ETS 2 MP'deki garip admin

passat

Kilopat
Makaleler
8
Euro Truck Simulator 2 Multiplayer 28.02.2021 14_24_32_LI.jpg

Tam o işaretlediğim yere girecektim o sırada biri yavaş yavaş çıkıyordu, o çıkan kişi ben gelene kadar hala no collisions area kapsamında olur diye son hız geldim girdim. Düşündüğüm gibi de oldu, adam no collisions area'daymış ve çarpışmadık. Ama bir anda tırı durdurdu ve chatten benim ID'mi vererek idiot kid yazdı. Ben de sinirlenip f*ck off dedim. Admin de sanki tek hatalı benmişim gibi sadece beni "hakaretten" kickledi, bence idiot da bir hakaret, o adamın da kicklenmesi lazımdı. Ayrıca çok daha ağır küfürler edenler ve boş boş trolleyenler kicklenmiyor da neden ben kickleniyorum. Enteresan gerçekten. :D
Sizin de başınıza böyle saçma olaylar geliyor mu? :D

Calais - Duisburg yolunda bazı dar noktalarda trafik kilitleniyor ya, oralarda çok kick yiyorum. Öndeki ani fren yapar, arkadaki hızlı gelir vurur derken tır sürekli stop ediyor. Çalıştırıp kalkana kadar kickliyorlar yolu bloklama diye.

Calais - Duisburg yolunda bazı dar noktalarda trafik kilitleniyor ya, oralarda çok kick yiyorum. Öndeki ani fren yapar, arkadaki hızlı gelir vurur derken tır sürekli stop ediyor. Çalıştırıp kalkana kadar kickliyorlar yolu bloklama diye.

Oralarda çok sorun yaşadım bende, öndeki fren yaptı bende yaptım arkadaki kendini Bugatti sanıp arkadan dayamıştı sonuçta Bug'a girmem olmuştu, yerin altında falandım :p

LadyAndromeda adlı kişi (Türk) Dönemedim adama çarptım bir kişi gelip sıkıştırdı ve çıkmamı engelledi ve ban yiyen o değil ben yedim. Var ya artık istemiyorum bir de 4 hafta atıyor.

Geri
Yukarı