ETS 2 Multiplayer Oynama

MonsterTree

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Steam'dan ETS 2 alacağım. Fakat kendi oyununu alınca multiplayer oyanabiliyor mu ? Yoksa multiplayer için DLC mi gerekli ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hiç bir ek dosya indirmedim. WorldofTrucks.com'a üye oldum. Oyun zaten oraya bağlayayım diye soruyor. Oyun içinden de giriş yapınca ağa bağlandığını gösteriyor. Yalnız benim merak ettiğim şey, kendi çekicimizi alana kadar online bölüme giremiyor muyuz?

Ben oyuna girdiğimde online kısma bağlanmıyor sanırım, çünkü oyunda normal trafik akıyor, online oyuncuların çekicileri görünmüyor. Online kısma giriş yapmak için farklı bir metot mu var?

Teşekkür ederim. Eklentiyi yükledikten sonra girebildim online kısma.
Bu arada komik bir sıkıntı da yaşadım. Paylaşayım dedim. Çekicinin ön tekerlekler kaldırımdan aşağıya inince arka tekerlekler orta akstan dolayı havada asılı kaldı, hareket edemedim. Aks indirme/kaldırma olsaydı keşke dedirten bir andı :)

Ben yükledim fakat şöyle bir hata ile karşılaştım.
Adsız.jpg
Adsız.jpg

Oyunun güncel sürümünün yüklü olduğundan emin olun. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama işlemini yapın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı