ETS 2 Multiplayer oynayamama sorunu

Kaynar1903

Decapat
Arkadaşlar iyi geceler cümleten. ETS 2'yi 5 saat önce indirdim. 2 saati geçkin oynamama rağmen, Steam'in açık olmasına rağmen, profilim her şeye açık olmasına rağmen ETS 2'yi bir türlü multiplayer oynayamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Kafayı yemek üzereyim 😣

O konu için buradan bir şey yapamam. İsterseniz Teamviewer ile deneyebilirim.
Kardeşim k bakma çocuk uyandı biandan sahurla uğraşıyorum sabah mesai var derken yazamadım sana pc de açık eğer müsait olursanız yaeın konuşalımmı tabi sizin için uygunsa
O konu için buradan bir şey yapamam. İsterseniz Teamviewer ile deneyebilirim.
Hayır bide mail yazın diyor oyuna girerken @ işareti yaptırmıyor onuda anlamadım

Kardeşim k bakma çocuk uyandı biandan sahurla uğraşıyorum sabah mesai var derken yazamadım sana pc de açık eğer müsait olursanız yaeın konuşalımmı tabi sizin için uygunsa

Hayır bide mail yazın diyor oyuna girerken @ işareti yaptırmıyor onuda anlamadım
Aynı şekilde @ işaretini kopyalayıp yapıştırın. Ctrl+C, Ctrl+V ile

Ortak vakit bulamadım kusura bakma dönmek için multiplayer oynamaya çalışıyorum fakat şimdide steamden satın aldığım paketler neden aktif değil örneğin skandinavya haritası yada ne bileyim offline diyr uyarı çıkıyor sağ üstte ben bu oyunu bir türlü çözemedim kardeşim
Kütüphanede oyuna tıklayın. Sağ altta DLC paketleri var onlara tik atın.

Paketler zaten tikli yüklü yazıyor acaba açıkmıdır skandinavya haritası
Oyun içinde tır sürerken m tuşuna basıp haritayı açın tam ortadan üste doğru yükseltin haritayı. Bergen, oslo falan görüyorsanız açıktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı