ETS 2 Multiplayer'da yediğim banı kaldırtabilir miyim?

fgunduz090

Kilopat
Yer
Mersin, Mezitli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bileniniz vardır Calais-Duisburg yolu arasında bir yerde sollama yasak. Oraya yaklaşırken müzik açıyordum ve orada oluşan trafiği son anda fark ettim. Kar Modu ve fiziğini kullandığım için frene sert basınca Tır yalpalanmaya başladı. Bende mecburen çarpmamak için sollamak durumunda kaldım fakat bir işe yaramadı. Bu sefer dorse kaydı ve yolun kenarına savruldum. Saniyesinde 1 hafta ban yedim. Sizce bunu ban itiraz şeklinde Admin'e anlatsam banımı kaldırır mı? Çünkü ben şahsen sollama yapmasam ve önümdeki adama vursaydım yine ban yiyeceğimi düşünüyorum. Türkçe olarak itirazda bulundum ama henüz cevap gelmedi. Belki Türkçeyi çevirmeye üşenmiştir diye İngilizce bile yazdım. Belkide iplemiyordur. İtirazıma bakması için yapmam gereken şeyler var mı?

Duisburg-Calais yolunda 1. serverde sollama yasak ve 25 kişi üzeri olan yerlerde yol kenarına park ve sollama yasağı var. Hele ki kar modu açıp o yolda gezmek akıl kârı değil. Mod olsa veya olmasada sizin fren yapabileceğiniz boşluğu bırakmanız gerekiyor. Bu yüzden ban iptali talebi açıp ne yazarsanız yazın banınız açılmayacaktır. Öndeki kişiye vursanız bir ihtimal ban yemez, yeseniz itiraz edebilirdiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı