ETS 2 objeler çok geç yükleniyor

Truckers MP'yi sistemim kaldırmıyor zaten. Ayrıca yazın yeni PC almayı hedefliyordum. Keşke yenisini alana kadar idare etseydi emektar :)

Bilgisayar hızlandırma konularında veya FPS arttırma konularında elimden gelen her şeyi yapıp sana oyunu akıcı oynamana yardımcı olacağım merak etme, oynarsın yani :)

Bilgisayar hızlandırma konularında veya FPS arttırma konularında elimden gelen her şeyi yapıp sana oyunu akıcı oynamana yardımcı olacağım merak etme, oynarsın yani :)

Teşekkür ederim hocam var olun :)
Ayrıca test sonuçları bu şekilde;

Adsız.png

@Phoenix78_55 hocam bunu yeni fark ettim, daha önce yoktu. Hw info programında HDD uyarı veriyor ama ne uyarısı olduğunu anlayamadım.

Adsız.png

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam var olun :)
Ayrıca test sonuçları bu şekilde;

Eki Görüntüle 1756667

Hocam disk çok yavaş okuma hızı 77 ve yazma hızı 69 oyunlarda yaşadığın sorun bundan kaynaklanıyor ve zar zor açacağın bir oyunda işlemci ve ekran kartı performansın yetse bile HDD yetişemediği için verilere burada da zorluklar yaşarsın. Yeni bir SSD alma vakti gelmiş HDD'den devam etmeni tavsiye etmem zaten şu şartlardan sonra.

Hocam disk çok yavaş okuma hızı 77 ve yazma hızı 69 oyunlarda yaşadığın sorun bundan kaynaklanıyor ve zar zor açacağın bir oyunda işlemci ve ekran kartı performansın yetse bile HDD yetişemediği için verilere burada da zorluklar yaşarsın. Yeni bir SSD alma vakti gelmiş HDD'den devam etmeni tavsiye etmem zaten şu şartlardan sonra.

Anladım hocam yardımın için teşekkür ederim. 11 yıllık bilgisayar, artık ömrü doldu anlaşılan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı