ETS 2 Online kayıtları durur mu?

İşletim sistemi
Windows 10

Angen

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba ben ETS 2 Online aldım. 10 saatlik bir oynamam var lakin sınava gireceğim için oyunu sildim ve şimdi geri yüklemek istiyorum. Online'da kayıt dosyaları durur mu, çünkü şirketim eksiye düştü ve eski bir kayıt dosyacı yükleyeceğim kayıt dosyaları durur mu? Yoksa gidiyor mu oyun silinince?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Cloud seçeneği var profili buluta yükleyip kaydeden. Bu seçeneği aktifleştirdiysen profilin bulutta durur dolayısıyla ister tekrar yükle ister farklı bilgisayarda ol kendi Steam hesabında olduğu için profil geri yüklenir.
ATS nasıl bir şey? Hiç oynamadım.

ETS 2'nin Amerikan versiyonu. Videolarına bakabilirsin.

Herkese merhaba ben ETS 2 Online aldım. 10 saatlik bir oynamam var lakin sınava gireceğim için oyunu sildim ve şimdi geri yüklemek istiyorum. Online'da kayıt dosyaları durur mu, çünkü şirketim eksiye düştü ve eski bir kayıt dosyacı yükleyeceğim kayıt dosyaları durur mu? Yoksa gidiyor mu oyun silinince?

Steam Cloud açıksa durur yoksa silinir.
Var,1.41 ile gelecek.

Oyun içine mi gelecek bu yönde bir bilgi duymuştum ama emin değilim.

American Truck Simulator. ETS 2'nin aynısı diyebilirz. Yollar ve tır tipleri farklı ama aynı mantığa dayanıyor. O da SCS'nin oyunu.
ATS'nin oyun motoru daha farklı ve daha iyi. Şehirler kat kat daha iyi. ETS2 gibi düz aynı şehirler yok. Değişik yollar felan var. ETS2 gibi hep aynı otobanda gitmiyorsun. Daha zevkli.

ATS'nin oyun motoru daha farklı ve daha iyi. Şehirler kat kat daha iyi. ETS2 gibi düz aynı şehirler yok. Değişik yollar felan var. ETS2 gibi hep aynı otobanda gitmiyorsun. Daha zevkli.
Ben nededim hocam? Aynı mantığa dayanıyor zaten, yollar vs. farklı dedim. Daha zevkli dediğiniz taraf kişisel bir meseledir.
@Estetikci komik olan nedir?

Geri
Yukarı