ETS 2 Online sıfır kamera ile teleport olmak ban sebebi mi?

Flarry_r

Picopat
Selam. ETS 2'de daha iyi görüş açısı için 0 kamera açtım. Arkadaşım da bana bu metot ile teleport olabileceğimi söyledi. Sizce 0 kamera ile F9 basıp teleport olsam ban yer miyim? Ona göre bu teleport özelliğini kullanacağım. Ama eğer bu özellik yasak ise asla kullanmam.

Selam. ETS 2'de daha iyi görüş açısı için 0 kamera açtım. Arkadaşım da bana bu metot ile teleport olabileceğimi söyledi. Sizce 0 kamera ile F9 basıp teleport olsam ban yer miyim? Ona göre bu teleport özelliğini kullanacağım. Ama eğer bu özellik yasak ise asla kullanmam.

Truckers MP'de teleport olamazsın zaten. Denersen olmadığını fark edersin.

Bu özellik Online'da yok sadece singleplayer girip ışınlanırsın daha sonra oyunu kaydedip tekrar Online girdiğinde arkadaşının yanında olursun.

Normal oyunun Online'nında ve Single'nında zaten 0 kamerasını açıp CTRL+F9 yaparak ışınlanabilir. Kayıt almasına gerek yok. Eğer Single'da arkadaşının olduğu yere ışınlanıp Truckers MP'ye tekrar girerse ''Navigasyonda bir değişiklik algılandı'' tarzı yazı çıkar mecbur seçtiği herhangi bir şehrin tamircisine ışınlanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı