Çözüldü ETS 2 otobanda helikopter var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Merhabalar, ETS 2 oynarken yolumun ortasında helikopter, 2 tane kaza yapmış araç ve 1 tane itfaiye aracı var. Daracık yolun üzerinde duruyorlar, yanlarından veya herhangi bir tarafından geçmek imkansız derecede. Oyuna herhangi bir mod kuramam çünkü GeForce NOW üzerinden oynamaktayım.

Çözüm
Hocam gayet normal.
Ayarlar kısmından rastgele yol olayları tikini kaldırırsanız bir daha kaza vs görmezsiniz.
İşinize yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.
Bende de vardı ama emniyet şeridi boştu yardırdım geçtim. Benim anlamadığım sapağa gelmişim yolu polis kesiyor, sonra inat edip devam edince ayrı mesefelerde polis yolu kesiyor emniyet şeridinden geçmek zorunda kalıyorum.
Polisin yoluna sapmamak yolu mu değiştirmem lazım?

Aynısı bana da oldu. Farklı bir yoldan gitmeyi deneyebilirsiniz ama ben farklı bir yoldan gitmeyi denerken durmadan olduğum yerde daire çiziyordum. O yüzden yanlarından geçmeyi denedim. %12'lik bir hasar aldım ama yanlarından geçtim. Eğer yanlarından geçecek kadar yer yok ise farklı bir yoldan gitmeyi deneyin hocam yada direk ayarlar üzerinden rastgele yol olaylarını tikini kaldırın. Böylelikle daha bu tür şeyler olmaz

Merhabalar, ETS 2 oynarken yolumun ortasında helikopter, 2 tane kaza yapmış araç ve 1 tane itfaiye aracı var. Daracık yolun üzerinde duruyorlar, yanlarından veya herhangi bir tarafından geçmek imkansız derecede. Oyuna herhangi bir mod kuramam çünkü GeForce NOW üzerinden oynamaktayım.
Korna çal düzelir.(!)
Ayarlar'dan kaldırabilirsin kazaları.

Kavdeşim helikopev.
Bug olmalı bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı