ETS 2 Oynarken Kulaklıktan Çıt Çıt Sesler Geliyor

Kadircagan1

Centipat
Daha fazla  
ETS 2 oynarken kulaklıktan çıt çıt sesler geliyor ve bu durum sadece ETS 2 oynarken mevcut. Bu oyundan soğumama sebep olmaya başladı. Kulaklığın sürücüsü güncel durumda. Düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Son düzenleme:
Bu sorunu biraz araştırdım ve sizin dışınızda yaşayan göremedim. Lütfen ses sürücülerinizi kontrol edin, eğer sürücülerinizde bir sorun yoksa kulaklığı değiştirin.

Bu sorunu biraz araştırdım ve sizin dışınızda yaşayan göremedim. Lütfen ses sürücülerinizi kontrol edin, eğer sürücülerinizde bir sorun yoksa kulaklığı değiştirin.
Hocam ses sürücülerini kontrol ettim. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ve sürücüler güncel. Sadece kulaklıkla alakalı da değil, bilgisayarın kendi hoparlöründe de aynı sorun var. Oyunun dosyalarıyla ilgili bir sorun olabilir mi? Steam'den dosyaları doğruladım, bir sıkıntı çıkmadı.

Bu ses sürekli olarak mı geliyor yoksa seyrek durumlarda olup kesiliyor mu? Çünkü bahsettiğin sese benzer bir ses oyunun kendi içinde mevcut. Kabin içerisinde bazen çıt şeklinde sesler çıkıyor. Oyun içi kayıt alarak buraya atarsan sesin donanımdan ötürü mü yoksa direkt oyunun içinden mi geldiğini anlayabiliriz.

Bu ses sürekli olarak mı geliyor yoksa seyrek durumlarda olup kesiliyor mu? Çünkü bahsettiğin sese benzer bir ses oyunun kendi içinde mevcut. Kabin içerisinde bazen çıt şeklinde sesler çıkıyor. Oyun içi kayıt alarak buraya atarsan sesin donanımdan ötürü mü yoksa direkt oyunun içinden mi geldiğini anlayabiliriz.
Hocam sadece çekiciyi sürerken geliyor bu sesler. Önceden böyle sesler gelmiyordu. Ses ayarlarını hiç ellemedim. 5 saniyede 2 defa geliyor diyebilirim. Çok yüksek bir ses değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı