ETS 2 oyun menüsünde kasadan gelen cızırtı sesi

wiesn

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz üzere oyun arayüzüne geçtiğimde kasadan gelen ses minimal bir cızırtı sesi var. Masaüstünde veya başka bir uygulama açıkken o ses gelmiyor. Oyun ETS2 (Euro Truck Simulator). Oyunu oynarken herhangi bir sıkıntı yok sadece lobi de beklerken kasadan böyle bir ses geliyor. Bu konu da yardımcı olursanız sevinirim.

Gelen sesin olduğu yerdeki ekipmanlar; Fan, SSD, laptop HDD. Bu ekipmanların bulunduğu yerden geliyor ama farklı bir şey de olabilir.

20180519020822_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O oyunu millet ekran kartında Coil Whine var mı diye kullanıyor. Ekran kartınızdan geliyordur o ses. FPS kitlemeniz gerekiyor sanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar biraz konuyu hortlatmış olacağım ama kusura bakmayın. Bende de bu ses geliyordu fakat anlam veremiyordum. Anakartın sol üst kısmından işlemcinin hemen solundan geliyor. Coil Whine desem sadece neden ETS2 veya ATS'de Sadece menüde iken geliyor? Mantıklı bir açıklaması var mı? Sistemi onca zora sokacak oyun program vb. denedim fakat bu sesi asla alamadım, bu ses yalnızca ETS2 ve ATS'de menüdeyken oluyor.

Gece gece yine kasadan öyle ses geldi işte, bende google'da bir arayayım dedim buraya geldim. :D

Geri
Yukarı