ETS 2 oyuna girerken çöküyor

Fako11

Decapat
Daha fazla  
ETS 2'yi bugün güncelledim. İçinde 25'e yakın kurulu mod var. Oyuna girdikten sonra. ETS 2 oyna yere basıp oyuna geçerken oyun çöküyor. Oyunu güncelledikten sonra sürümü değiştiğinden dolayı böyle bir sorun mu oluyor yoksa herkeste kronik olan bir hata mı? Hiç olmazsa eski sürümüne nasıl geri alabilirim? Oyunu Steam üzerinden aldım. Kurulu yamaların hepsi de Steam atölyeden kurulma.

ETS 2'yi bugün güncelledim. İçinde 25'e yakın kurulu mod var. Oyuna girdikten sonra. ETS 2 oyna yere basıp oyuna geçerken oyun çöküyor. Oyunu güncelledikten sonra sürümü değiştiğinden dolayı böyle bir sorun mu oluyor yoksa herkeste kronik olan bir hata mı? Hiç olmazsa eski sürümüne nasıl geri alabilirim? Oyunu Steam üzerinden aldım. Kurulu yamaların hepsi de Steam atölyeden kurulma.

Save dosyası tmp ise Windows Defender bunu virüs olarak algılayıp kapatıyor ve lakin bence başka bir sebebi var ama bir bakın save dosyasına eski sürüme geçmessiniz maalesef

Modlar yeni sürümde çalışmadığı için yapıyor olabilir. Ets 2 kütüphane sayfasındaki ayarlar kısmından Betalar kısmına gelip eski sürüme döndürebilirsiniz ama yine yükleme yapabilir.

Save dosyası tmp ise Windows Defender bunu virüs olarak algılayıp kapatıyor ve lakin bence başka bir sebebi var ama bir bakın save dosyasına eski sürüme geçmessiniz maalesef
Windows Defender'ın dışlamalar kısmına ekleyince düzelebilir.

Modlar yeni sürümde çalışmadığı için yapıyor olabilir. ETS 2 kütüphane sayfasındaki ayarlar kısmından betalar kısmına gelip eski sürüme döndürebilirsiniz ama yine yükleme yapabilir.

Windows Defender'ın dışlamalar kısmına ekleyince düzelebilir.

BF5 de işe yaramıyordu üst düzey tehdit sayıyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı