ETS 2 oyundan atıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

K.Gablanee41

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
970 gaming msi anakart / msi gtx 1050 2gb oc / corsair vengeance 8gb ddr3 ram
amd fx 6300 işlemci / 500w cooler master psu / 240gb Kingston UV400 / WD Green 240gb sata ssd
Meslek
Bilgisayarcı
RAM
32GB 1600MHZ DDR3
Ekran kartı
MSİ GTX 1050 2GB
Anakart
MSİ 970 2133 MHz GAMİNG ANAKART
İşlemci
AMD FX 6300 3.50 GHz
Arkadaşlar ETS 2'yi daha 2 gün önce aldım Steam üzerinden oyunu dün gece indirdim fakat bugün bir gariplik ile açılmamakta bu oyun bir sıkıntı var oyunun profil oluşturma ekranına geldiğimde hemen fotoğraf, tır, şirket logosu seçmeye çalışıyorum şirket ismini yazıyorum yazamadan ekran bir gidip geliyor HDMI 1 miydi 2 miydi neydi yazıyor sonra monitör kendine geliyor sonra da oyundan atıyor.

Arkadaşlar ETS 2'yi daha 2 gün önce aldım Steam üzerinden oyunu dün gece indirdim fakat bugün bir gariplik ile açılmamakta bu oyun bir sıkıntı var oyunun profil oluşturma ekranına geldiğimde hemen fotoğraf, tır, şirket logosu seçmeye çalışıyorum şirket ismini yazıyorum yazamadan ekran bir gidip geliyor HDMI 1 miydi 2 miydi neydi yazıyor sonra monitör kendine geliyor sonra da oyundan atıyor.
Mod yüklümü oyunda?

Mod yüklü ise modu kaldır, yönetici olarak çalıştır, dosyaların bütünlüğnü doğrula.

Mod yok oyun daha sıfır.
Edit: Eski Crack'ten kalan modlar varmış bir dakika bakacağım.

Yine atıyor.

Hocam oyunun sıfır olması ile alakası yok... Lütfen oyunun tüm dosyalarını kaldırıp tekrar yükleyiniz.

Oynadım bayağı bir süre ama sıkıldım atıyordu ara sıra atmasından dolayı değil de boş boş aynı yollardan geç otoban otoban sıktı çıktım sildim bir ara belki yine yüklerim.

Oynadım bayağı bir süre ama sıkıldım atıyordu ara sıra atmasından dolayı değil de boş boş aynı yollardan geç otoban otoban sıktı çıktım sildim bir ara belki yine yüklerim.

Hocam o zaman eğer sorununuz çözüldü ise lütfen konuyu mesaja kapatıp, sorununuzu çözen mesajı çözüm olarak işaretleyiniz.

Çözen mesaj yok ama bastım gitti atıyordu zaten ama oynanıyordu sildim zaten hepinize iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı